Garry's Mod + zwiastuny kinowych hitów - fsm - 4 lipca 2011

Garry's Mod + zwiastuny kinowych hitów

KeuleMedia to, jak sam o sobie pisze, awesome machinimator from badass Germany. Co to jest machinima zaś na pewno dobrze wiecie, wszak o tym zjawisku pisali moi koledzy. W tym wypadku chcę Wam pokazać kilka dziełek będących czadowym połączeniem świata filmu i gier. Przed Wami Garry's Mod w zwiastunowej akcji!  

Po lewej Book of Eli (film), a po prawej Book of Eli (mod)

Garry Newman początkowo zmodyfikował Half-Life'a 2 by mógł się bawić w układanie napędzanych fizycznym silnikiem scenek maści wszelakiej. Po jakimś czasie ten wirtualny plac zabaw stał się osobną produkcją, z której mogą korzystać młodzi i zdolni, by tworzyć przeróżne cuda. Takie, jak np. całkiem udane odpowiedniki zwiastunów filmowych hitów. KeuleMedia proponuje Wam 3 smakołyki bazujące na Garry's Mod.

Na start - Księga Ocalenia / The Book of Eli, która ma wyjątkowo dobrze dobranego głównego bohatera. Poniżej macie zwiastun komputerowo odtworzony, pod tym linkiem znajduje się porównanie oryginału i „covera”, tutaj zaś możecie obejrzeć oryginalny zwiastun filmu.

Film numer dwa to Kod Nieśmiertelności / Source Code (ha, jakże adekwatny tytuł!), a wirtualny Jake Gyllenhaal z profilu uderzająco jest podobny do prawdziwego aktora. A przynajmniej ja wolę tak uważać. Dla porównania - zwiastun oryginalny.

Trzecie dziełko to Alyx Vance poszukująca swojej córki w Silent Hill. Film teoretycznie najstraszniejszy, ale zwiastun wyszedł mimo wszystko najzabawniej. Wciąż jednak daje radę. Porównajcie sobie.

Na koniec proponuję bonus w postaci bazującego na GTA IV zwiastuna filmu Adrenalina / Crank. Niestety - auf Deutsch. Ale może komuś przypasuje? Tradycyjnie już porównajcie z oryginałem. Można do tego też użyć wyjątkowo irytującego zjawiska, jakim jest YouTubeDoubler.

fsm
4 lipca 2011 - 16:39