Wybieramy miss gier // Część czwarta - RazielGP - 25 lutego 2012

Wybieramy miss gier // Część czwarta

Po bardzo długiej przerwie, postanowiłem powrócić z wyborami miss gier. Z nową, orzeźwiającą energią witam zainteresowanych i zapraszam do wzięcia udziału w konkursie. Propozycje podane przez czytelników są mile widziane, bo dzięki nim powstaną kolejne części tego cyklu. Nie przedłużając, zapraszam Was do dalszej części tego rankingu.

W czwartej części zdecydowałem się na ukazanie: Faith Connors, Lilith, Selina Kyle - Catwoman, Triss Merigold, Zoey.

Faith Connors (Mirror's Edge)

Wysportowana azjatka z charakterystycznymi tatuażami okazuje się dobra również w walce wręcz jak i w posługiwaniu się bronią palną! Kto by pomyślał, że drobnej budowy, sympatyczna dziewczyna potrafi sobie radzić w trudnych sytuacjach. Wykonuje karkołomne kombinacje, odbijając się od ścian niczym Książę z Persji. Z charakteru jest zaskakująco twarda i nie daje sobie w kasze dmuchać.

Lilith (Borderlands)

Nietuzinkowej urody rudzielec jest jednym z kilku dostępnych, grywalnych postaci w Borderlands. Z całej dostępnej ekipy wypada najkorzystniej, ponieważ jako jedyna budzi moją sympatię. Niestety cierpi ona na brak jakiegokolwiek charakteru i prościej ujmując w "środku" jest pusta - dosłownie.

Selina Kyle - Catwoman (Batman: Arkham City)

Niezwykle wygimnastykowana dziewczyna z nie lada charakterkiem, posiadająca na dodatek alter ego. Jest nieprzewidywalna, pełna głębi oraz niezwykle bystra. Catwoman to kobieta z pazurkiem. Potrafi być seksowna, a zarazem na tyle urocza, że powali każdego mężczyznę na kolana. Jeśli nie wdziękiem to z użyciem siły.

Triss Merigold (The Witcher 1 i 2)

Ostra jak żyleta - w walce, w łóżku czy też słowach. Jak trzeba to nie przebiera w słowach. Mało tego potrafi znokautować każdego kto stanie jej na drodze, pięścią bądź bardziej prawdopodobne magią. Jest to jedna z najciekawszych oraz najładniejszych kobiet w uniwersum Wiedźmina. Jej kobiece kształty oraz rude włosy przykuwają uwagę płci przeciwnej.

Zoey (Left 4 Dead 1 i 2)

Kolejna postać bez charakteru. A szkoda, bo wizualnie prezentuje się nadzwyczaj seksownie. Delikatna uroda kryje ukryte zdolności w użyciu broni palnej jak i bezwzględność wobec krwiożerczych zombiaków. Szkoda, że praktycznie nic o niej nie wiemy.

Powyżej scharakteryzowałem Wam czwartą seksowną piątkę, dlatego kończąc tę część chciałbym zaprosić Was do czynnego udziału w ankiecie jak i do podzielenia się swoim zdaniem w komentarzach.

RazielGP
25 lutego 2012 - 15:42

Głosuję w 4 części na:

Faith Connor 10,8 %

Lilith 14,7 %

Catwoman 22,2 %

Triss Merigold 48,4 %

Zoey 3,8 %