Crysis 3 z trybem Hunter Mode! - Marcus - 15 sierpnia 2012

Crysis 3 z trybem Hunter Mode!

Ujawnienie informacji o pracach nad Crysis 3 spowodowało duże poruszenie w świecie gier, co raczej nie powinno nikogo dziwić. Trójka miała pogodzić zwolenników zarówno pierwszej jak i drugiej części, rzucając gracza do miejskiej dżungli, a dokładniej – futurystycznego Nowego Jorku.  Jak się okazało, CryTek przywiózł na trwające właśnie targi Gamescom coś, co na nowo rozpali zainteresowanie trzecią odsłoną flagowej serii niemieckiego studia.

Hunter Mode, bo tak nazywa się owy tryb, który możecie podziwiać na filmiku poniżej, pozwoli na jednoczesną zabawę maksymalnie szesnastu osobom. Żaden powalający wynik, lecz nie chodzi tu o rozmach pojedynków, a o ich specyfikę. Naprzeciw siebie staną żołnierze korporacji Cell oraz tytułowi łowcy. Oczywiście, aby rozgrywka była odpowiednio zbilansowana, ci pierwsi otrzymają przewagę liczebną, natomiast drudzy – technologiczną.

Skojarzenia z Aliens vs Predator jak najbardziej na miejscu. Dodatkowo apetyty podsyca fakt, iż ostatni AvP wydany w 2010 roku był po prostu średni. Nie wiem jak Was, ale dotychczasowe zapowiedzi Crysis 3 najzwyczajniej w świecie mnie „kupują” – przepiękna grafika, nowe środowisko, ciekawy tryb dla wielu graczy i to, co pojawiało się wcześniej, czyli futurystyczny klimat. Dla mnie bomba.

Marcus
15 sierpnia 2012 - 16:44