Gry z PSP w które chętnie bym zagrał // Cz.1 - RazielGP - 11 stycznia 2013

Gry z PSP, w które chętnie bym zagrał // Cz.1

Mimo, iż na rynku oferowana jest już nowsza generacja popularnej konsolki SONY, to starsza wcale nie straciła na swej popularności. Nic dziwnego, skoro następczyni w przeciwieństwie do swojej poprzedniczki oferuje bardzo skromną bibliotekę gier. Sytuacja ta oczywiście może się zmienić, ale do tego daleka droga. Póki co, warto jest się przyjrzeć starszym tytułom, które mogą umilić nam czas.

Nie ukrywam, że od pewnego czasu interesuję się małymi, przenośnymi produkcjami. W końcu mógłbym w nie pograć także poza domem. Co prawda nie posiadam własnego PSP, ale za to mój młodszy kuzyn je ma. Zacząłem się wówczas zastanawiać nad interesującymi mnie tytułami, a część z nich możecie ujrzeć poniżej.

Patapon (2007)

Muzyczna platformówka, w której mamy na celu pokonanie hordy wrogów. I to nie w byle jaki sposób, ponieważ ważnym elementem zabawy jest trafienie w odpowiedni rytm, dzięki czemu ta niewinna gierka staje się jedyną w swoim rodzaju.

Need for Speed: Underground Rivals (2005)

Kto z nas nie chciałby zagrać w przenośną odsłonę podziemnych NFS'ów?

MotorStorm: Arctic Edge (2009)

Szalone wyścigi, w których jeździsz, skaczesz, latasz, robiąc przy tym cuda niewidy. Ta zręcznościówka pomimo arktycznych klimatów rozpala nasze umysły do granic możliwości, odprężając nas przy tym w unikalny sposób.

Monster Hunter Freedom (2005)

Capcom od zawsze serwował graczom interesujące marki. MHF nie jest tu żadnym wyjątkiem. Ta wyjątkowa gra akcji urzeka rozmachem, atmosferą oraz przemyślaną rozgrywką, dzięki czemu potrafi nas przyciągnąć na wiele, wiele godzin.

LocoRoco (2006)

Przyjemna i nietuzinkowa platformówka, od której naprawdę ciężko się oderwać. Początek zabawy zaczyna się niewinnie, ale wystarczy parę minut, aby ten niezwykły świat całkowicie nas pochłonął. Zbliżoną produkcją jest chociażby World of Goo.

Grand Theft Auto: Liberty City Stories (2005)

Mniejsza część Grand Theft Auto 3, z akcją usytuowaną parę lat wcześniej, kilkoma zmianami, nowymi misjami oraz innym głównym bohaterem. Tak w skrócie można opisać tę znakomitą i wielce kontrowersyjną grę akcji.

God of War: Chains of Olympus (2008)

Kolejna wspaniała gra z Kratosem w roli głównej. Równie dynamiczna i soczysta co jej starsze rodzeństwo, a przy tym możemy ją zabrać dosłownie wszędzie.

Driver 76 (2007)

Prequel, choć w żadnym wypadku nie dorównuje swojemu większemu bratu, to i tak okazuje się być godną zagrania produkcją. Głównie ze względu na niesamowity, oldschoolowy klimat lat 70 oraz dopracowany gameplay.

Burnout Legends (2005)

Ten tytuł należy do najlepszych, zręcznościowych ścigałek dostępnych na tę platformę, oferując przy tym nieskrępowaną rzeź szerzącą się na ulicach wielkiego miasta i okolic.

Assassin's Creed: Bloodlines (2009)

Kontynuacja przygód Altaira kusi przede wszystkim zbliżoną do stacjonarnej wersji rozgrywką oraz przyjemnym sterowaniem. Ponadto pozycja ta oferuje dokładnie taki sam klimat, za który pokochaliśmy dużą odsłonę.

Na dziś to wszystko. Powyżej poznaliście pozycje, które warto mieć na swoim PSP. Ową listę starałem się urozmaicić w taki sposób, aby każdy z was znalazł coś dla siebie. Mam nadzieję, że wątek ten pomoże w wyborze odpowiednich dla siebie gier, które umilą wam parę swobodnych chwil.

Polub, zaćwierkaj lub wykop Raziela oraz jego wpisy, jeśli przypadły ci do gustu. Z góry dziękuję za klik.

RazielGP
11 stycznia 2013 - 19:03