BarLoL w Szczecinie. 3 marca godzina 18:00 - razem oglądamy LCS co niedzielę! - sathorn - 25 lutego 2013

BarLoL w Szczecinie. 3 marca, godzina 18:00 - razem oglądamy LCS co niedzielę!

BarCrafty mają już sporą tradycję. Praktycznie w każdym większym mieście w Polsce odbyło się kilka z nich. Ku mojemu zaskoczeniu, nie spotkałem się z BarLoLami, gdzie kibice League of Legends mogliby się spotykać (no, jeden był w Warszawie przy okazji rozpoczęcia LCS).

Postanowiłem to zmienić – ruszyłem na rozmowy z właścicielem jednego ze szczecińskich barów i voila! Mamy BarLoLa w województwie zachodniopomorskim. Wszystkich czytelników ze Szczecina i okolic zapraszam więc na niedzielę, 3 marca. Gwarantowane leagueoflegendsowe emocje i świetne towarzystwo!

Spotkamy się w SportsBarze Live, gdzie poświęcimy się oglądaniu zmagań LCS Tydzień 4. Jakie mecze obejrzymy na naszym "otwarciu"?

  • SK Gaming vs Gambit Gaming - 18:00
  • Against All Authority vs Fnatic - 19:00
  • Dragonborns.net vs Evil Geniuses - 20:00
  • Copenhagen Wolves vs GIANTS Gaming - 21:00


Do naszej dyspozycji będzie kilkadziesiąt miejsc siedzących, dużą cześć lokalu mamy w zasadzie dla siebie. Jest duży projektor, loże z ekranami, pełen wypas.

Pracujemy nad pozyskaniem partnerów, niewykluczone że będziemy mieli parę fajnych rzeczy do rozdania dla pierwszych BarLoLowiczów. Stay tuned!

Jeżeli podoba Ci się mój materiał to będę Ci wdzięczny, jeżeli polubisz mój fanpage na Facebooku, może nawet zasubskrybujesz mój prywatny profil, albo zafolołujesz mnie na Twitterze. Wrzucam tam sporo rzeczy, które nie pojawiają się na Gameplay'u. Reaktywowałem też niedawno swojego prywatnego bloga.

sathorn
25 lutego 2013 - 11:40