Call of Duty: Ghosts na przed 'etrójkowym' pokazie Activision - dwie części gameplayu - Materdea - 9 czerwca 2013

Call of Duty: Ghosts na przed "etrójkowym" pokazie Activision - dwie części gameplayu

Activision nie czeka na oficjalne rozpoczęcie targów E3 2013 i przedstawia Call of Duty: Ghosts nieco wcześniej. Co prawda urywek możliwości nowego-starego silnika mogliśmy podziwiać już na konferencji Microsoftu, gdzie po raz pierwszy przedstawiono kontrowersyjny model nowego Xboksa.

Tym razem Infinity Ward prezentuje ojczyznę niezdrowego jedzenia, pulchniutkich mieszkańców i ligi NBA w nieco mniej patetycznym świetle. USA nie stanowi już takiej potęgi militarnej, jak niegdyś. Fakt ten skutecznie skrzętnie wykorzystali  przeciwnicy Wujka Sama, po prostu atakując niedoszłego lidera światowej gospodarki. Rząd powołuje jednostkę Ghosts, a my musimy pomóc w obronie zagrożonej wolności Amerykanów.

Dwie części gameplayu przedstawiają dwa różne ujęcia – z wody oraz ziemi. Pierwsza część pozwalała włożyć skafander płetwonurka, spenetrować dno akwenu wodnego oraz rozprawić się z kilkoma – niekoniecznie przyjaźnie nastawionymi – kolesiami. Druga zaś zaoferowała wcielenie się w psa – tak, tego psa – który na grzbiecie miał założona kamerę. Posłużył jako jednostka zwiadowcza. Obejrzyjcie sami i oceńcie, czy Call of Duty dobrze przygotowuje się na nadejście PS4 oraz Xbox One.

Materdea
9 czerwca 2013 - 22:15