Nowy GamesRage z grami od Topware! - Czarny Wilk - 15 maja 2014

Nowy GamesRage z grami od Topware!

Chociaż druga edycja GamesRage nie okazała się sukcesem, to organizatorzy akcji nie poddają się i kilka godzin temu światło dzienne ujrzała edycja trzecia. Przez najbliższe kilka godzin za przysłowiowe grosze możemy zakupić paczkę składającą się z produkcji TopWare, w skład której wchodzi sporo kultowych w naszym kraju produkcji.

Za „co łaska” możemy wejść w posiadanie następujących tytułów:

  • Earth 2160, trzecią odsłonę (nie licząc dodatków) cyklu strategii czasu rzeczywistego Earth
  • Knight Shift, również strategię, w naszym kraju znaną pod jakże swojsko brzmiącym tytułem Polanie 2
  • X-Blades, czyli rosyjskiego action-rpga czerpiącego garściami z japońskiej myśli growotwórczej
  • ChickenShoot, a.k.a. Kurkę Wodną 2. Gierkę z gatunku „celowniczka”, która lata temu świeciła olbrzymie tryumfy w naszym kraju

Po zapłaceniu więcej niż wynosi średnia dotychczasowych zakupów (w tym momencie wynosząca jeden i trzy czwarte dolara) otrzymujemy też obie części Two Worldstych tytułów raczej przedstawiać nie trzeba, ale jeśli trzeba – są to stworzone przez polskie studio Reality Pump RPGi. Warto dodać, że pierwsze TW dostępne jest w rozbudowanej, „epickiej” edycji.

Ponadto wszyscy którzy płacą powyżej średniej mogą spodziewać się czterech dodatkowych tytułów udostępnionych im za jakiś czas. Z zakulisowych źródeł wiem, że jedną z nich będzie klasyczna przygotówka Jack Orlando, inną prawdopodobnie dodatek do Two Worlds II.

Od dawna śledzę i wspieram inicjatywę GamesRage, gdyż najzwyczajniej w świecie uważam, że to super sprawa, że ktoś tworzy naszą własną odpowiedź na Humble Bundle. A i dobór tytułów w tej edycji jest wyjątkowo udany, co zdają się potwierdzać wyniki sprzedaży – w ciągu raptem kilku godzin sprzedało się więcej bundli niż przez cały okres trwania drugiej edycji. Zatem zachęcam do wspierania i Was.

Na zakończenie zachęcam do przeczytania przeprowadzonego przeze mnie kilka miesięcy temu wywiadu z pomysłodawcą i współorganizatorem akcji Jakubem Wójcikiem, z którego możecie dowiedzieć się wielu ciekawostek o tym, jak wygląda tworzenie takiej paczki od kuchni. Zapraszam też na swojego fanpage’a, na którym w najbliższym czasie pojawi się okazja na zgarnięcie GamesRage TopWare Classics.

Jeśli spodobał Ci się mój wpis, byłoby miło, gdybyś zalajkował/a moją stronę na FaceBooku. Pojawia się tam sporo zawartości, która Jaskinię omija.

Czarny Wilk
15 maja 2014 - 20:01

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz