Kolejna paczka książek od Humble Bundle - Hubert Taler - 29 maja 2014

Kolejna paczka książek od Humble Bundle

Kolejna, czwarta już paczka książek od Humble Bundle, przynosi trochę ebooków z powieściami i opowiadaniami, i trochę komiksów. Dla każdego coś miłego! Dla nas dodatkowo jest to dobra okazja do poćwiczenia języka angielskiego.

Książki podzielono na trzy kategorie, w trzech grupach cenowych.

Za dowolną kwotę otrzymamy:

Wizzywig: Portrait of a Serial Hacker (Ed Piskor) - powieść graficzna o wczesnych latach hackerstwa. Główna postać komiksu jest inspirowana takimi istniejącymi w rzeczywistości osobami jak np. Kevin Mitnick.

March: Book One (John Lewis, Andrew Aydin, and Nate Powell) - komiks oparty na wspomnieniach amerykańskiego czarnoskórego kongresmenta Johna Lewisa i jego walce z uprzedzeniami rasowymi. Nate Powell jest laureatem najważniejszej komiksowej nagrody Eisnera.

The Sword & Sorcery Anthology (różni autorzy) - antologia najlepszych opowiadań fantasy. Jest tu i George R.R. Martin, i Robert E. Howard. Razem 19 epickich historii.

Za zapłacenie więcej niż średnia (w tej chwili około 7,50 dolara) otrzymamy to, co powyżej, a dodatkowo:


From Hell (Alan Moore & Eddie Campbell). Alana Moore'a nie muszę nikomu przedstawiać. Jest to jego wersja opowieści o Kubie Rozpruwaczu. W tym tomie zebrano wszystkie odcinki, ponad 500 stron komiksu! Komiks doczekał się ekranizacji w postaci filmu z Johnem Deppem.

Wizard's First Rule (Terry Goodking). Pierwszy tom słynnej serii fantasy Miecz Prawdy. Powstał również serial telewizyjny na jego podstawie (Legend Of The Seeker).

The Alchemist (Paolo Bacigaluppi) oraz Executioness (Tobias S. Buckell) - dwie minipowieści dziejące się w tym samym świecie - w którym używanie magii jest zabronione.

Za zapłacenie co najmniej 10 dolarów (około 30 złotych) dodatkowo, oprócz tego co powyżej, otrzymujemy:


Jam (Yahtzee Croshaw). Humorystyczna powieść science-fiction autorstwa Yahtzeego znanego nam wszystkim z recenzji Zero Punctuation.

Lovecraft's Monsters: Anthology (różni autorzy). Zbiór opowiadań znanych autorów (m.in. Neila Gaimana), z których każdy jest inspirowany jednym z monstrów ze świata stworzonego przez Lovecrafta. Sama ta książka jest warta dziesięciu dolców!

Jak zapowiadają autorzy Humble Bundle, możemy się spodziewać jeszcze dodatków - oblokowywanych po jakimś czasie. Wyprzedaż trwa jeszcze prawie 2 tygodnie, w tej chwili, po kilku godzinach trwania, sprzedano już ponad pięć tysięcy zestawów.

Hubert Taler
29 maja 2014 - 01:03