Poboczna historia o Hanie Solo będzie trylogią? - Gameplay - 26 lipca 2016

Poboczna historia o Hanie Solo będzie trylogią?

Ciekawą wiadomością podzielił się z fanami Gwiezdnych wojen serwis NY Daily News. Z pozyskanych przez redakcję, niepotwierdzonych informacji wynika, że firmy Disney i LucasFilm mają w planach nie jeden, a trzy filmy poświęcone Hanowi Solo – jednemu z najbardziej wyrazistych bohaterów kosmicznej sagi.

Według doniesień, Alden Ehrenreich podpisał z wytwórnią kontrakt, obejmujący trzy filmy, w których wcieli się w najbardziej znanego awanturnika odległej galaktyki. Do tego pakietu nie wlicza się podobno oczekiwane, niewielkie cameo w zaplanowanym na końcówkę tego roku Łotrze 1. Gwiezdnych wojnach – historie, więc powinniśmy spodziewać się, że do kin trafi cała trylogia o przygodach Hana Solo oraz jego wiernego towarzysza, Chewbacci.

Pierwszy film o przygodach Hana Solo trafi do kin 25 maja 2018 roku (prace nad obrazem ruszą w styczniu przyszłego roku). Wyreżyserują go Phil Lord i Christopher Miller, którzy współpracowali m.in. przy LEGO: Przygodzie, 21 Jump Street i The Last Man on Earth. Obraz przedstawi kilka lat z życia awanturnika, poczynając od chwili wejścia w dorosłość. Jego historia będzie kontynuowana w kolejnych dwóch częściach, aż do momentu, gdy dane nam było poznać Hana w Nowej nadziei. Wcześniej czeka nas jeszcze kinowa premiera Łotra 1 (15 grudnia 2016) oraz Star Wars: Episode VIII (14 grudnia 2017).

Gameplay
26 lipca 2016 - 13:20
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
26.07.2016 14:57
👎
1
MiTrIxPL
6
Legionista

Przecież ten Ehrenreich nie jest nawet w najmniejszym stopniu podobny do Forda. Nie było kogos kto bardziej go przypomina?

26.07.2016 14:59
👍
odpowiedz
zanonimizowany1164258
10
Centurion

Nikt go nie będzie przypominał. Niech poczekają 50 lat aż się technika filmowa i komputerowa rozwinie i wtedy Hana znowu zagra Ford :)))))))))))))))))