Alden Ehrenreich młodym Hanem Solo - Gameplay - 6 maja 2016

Alden Ehrenreich młodym Hanem Solo

Wiemy już kto zagra młodego Hana Solo w samodzielnym filmie z serii Gwiezdne wojny: Antologia, przybliżającym postać największego awanturnika odległej galaktyki. Z informacji, jakie pozyskał serwis The Hollywood Reporter, wynika, że w zakrojonych na szeroką skalę castingach najlepiej wypadł Alden Ehrenreich, mający na koncie role w filmach Ave, Cezar! i Blue Jasmine.

Ehrenreich w pokonanym polu zostawił m.in. Jacka Reynora (Transformers: Wiek zagłady), Tarona Egertona (Kingsman: Tajne służby) i Emory’ego Cohena (Brooklyn). Serwis Page Six donosi, że zdjęcia do filmu o młodości Hana Solo ruszą w styczniu 2017 roku, ale Ehrenreicha w nowej roli dane nam będzie zobaczyć nieco wcześniej, a to za sprawą niewielkiego cameo w filmie Łotr Jeden: Gwiezdne wojny – historie, mającym trafić do kin 16 grudnia tego roku.

Film o młodości Hana Solo wyreżyserują Phil Lord i Christopher Miller, którzy współpracowali m.in. przy LEGO: Przygodzie, 21 Jump Street i The Last Man on Earth. Obraz przedstawi kilka lat z życia awanturnika, poczynając od chwili wejścia w dorosłość. Jakiś czas temu zostało potwierdzone, że największemu awanturnikowi odległej galaktyki w filmowych przygodach towarzyszyć będzie Chewbacca (czy mogło być inaczej?).

Z okazji niedawnego Dnia Gwiezdnych wojen Christopher Miller opublikował na swoim Twitterze zdjęcie blastera należącego do Hana Solo. Reżyser, podobnie jak tysiące fanów Star Wars, nie może się doczekać rozpoczęcia zdjęć do nadciągającego filmu.

Gameplay
6 maja 2016 - 14:29