The Woods to kontynuacja Blair Witch. Zobacz oficjalny zwiastun - Gameplay - 29 lipca 2016

The Woods to kontynuacja Blair Witch. Zobacz oficjalny zwiastun

Istna lawina superbohaterskich rewelacji ujawnionych podczas niedawnego Comic-Con 2016 w San Diego spowodowała, że nietrudno było przeoczyć wieści na temat innych, często równie ciekawie zapowiadających się filmów. Jedna z nich związana była z publikacją oficjalnego zwiastuna Blair Witch, kontynuacji kultowego horroru z końca lat 90. ubiegłego wieku.

Pierwotnie film anonsowany był pod fałszywym tytułem Las (The Woods), lecz podczas konwentu oficjalnie potwierdzono, że będziemy mieli do czynienia z sequelem jednego z najgłośniejszych horrorów ostatnich lat. Zgodnie z oczekiwaniami, otrzymamy kolejny obraz stylizowany na dokument. Grupa studentów przybywa do lasu Black Hills, aby odkryć co stoi za tajemniczym zniknięciem siostry jednego z nich. Wierzą oni, że ma ono związek z legendą o wiedźmie z Blair.

Co ciekawe, film trafi do kin już wkrótce, bo 16 września. Jego głównym twórcami są reżyser Adam Wingard, mający w dorobku Gościa i Następny jesteś ty, oraz współpracujący z nim od lat scenarzysta Simon Barrett. W rolach głównych wystąpią James Allen McCune, Valorie Curry, Callie Hernandez, Brandon Scott, Wes Robinson oraz Corbin Reid. Z kolei za dystrybucję obrazu odpowiada wytwórnia Lionsgate.

Gameplay
29 lipca 2016 - 15:30