Rock

rock around the game

najnowszepolecanepopularne

Chcesz czy nie MMO dopadnie Cię..

Sztuczna Inteligencja

Battlefield 3 Kampania - Rzut Okiem

Informacja skuteczna

NewNews - Guild Wars 2 (PvP)

Gamescom 2011 - Battlefield 3, Mass Effect 3, Modern Warfare 3 i samotna dwójeczka przy Borderlands 2

Przegląd wiadomości 10-06-2011

Dzisiaj mamy piatek 10 czerwca, a przed Wami krótki (nadal i na razie) przegląd wiadomości. Rzucimy okiem na trzy tytuły: Call of Juarez: The Cartel, Wizardry Online i Rage. Zapraszam.

czytaj dalejRock
10 czerwca 2011 - 15:06

Przybornik Rocka - jak sobie radzić ze stresem przy nagrywaniu?

Poradniki robić lubię i parę mi ich przybyło od ostatniej publikacji Przybornika, ale wykonanie nagrania to nie tylko rzemiosło. Czasami w realizacji dobrego pomysłu przeszkadza nam stres, który bierze się nie wiadomo skąd, szczególnie że z reguły nagrywamy w samotności. Czy można z nim sobie poradzić? Oto moja historia… hehe.

czytaj dalejRock
9 czerwca 2011 - 17:07

Rock & Rojo - Prey 2

Prey odrobinę mnie zaskoczył. Od czasu premiery pierwszej części gry minęło 6 lat, a teraz pojawił się film prezentujący kontynuację i jest to naprawdę mocny kawałek trailera. Chyba jeden z lepszych jakie widziałem ostatnio, ale też dyskusyjny i prawdopodobnie trochę kontrowersyjny, bo sugeruje grę, która będzie dosyć daleka od oryginału.

czytaj dalejRock
7 czerwca 2011 - 13:47

Rzut okiem na - Heart of the Swarm

Na temat drugiej części Starcrafta opinie są różne. Jedni doceniają zachowanie stylu gry z 1998 roku, innym to się nie podoba. Ja natomiast grę uwielbiam i to zarówno z powodu kampanii dla pojedynczego gracza, jak i bogatego trybu multiplayer. Ostatnio zapowiedziano pierwsze rozszerzenie zatytułowane Heart of the Swarm, warto zatem rzucić na nie okiem.

czytaj dalejRock
6 czerwca 2011 - 12:23

Replay - Call of Duty: Black Ops

Ostatnio zaczyna się robić głośno o Modern Warfare 3 i pewnie z czasem będzie coraz więcej szumu (prawdopodobnie aż do dnia premiery). To oczywiście działa także na mnie, ale ostatnia prezentacja, oprócz zainteresowania nową częścią,  wzbudziła we mnie także chęć powrotu do Call of Duty: Black Ops. Zrobiłem to zatem w tradycyjnej dla mnie ostatnio filmowej formie. Wyciskam samą esencję z dwóch pierwszych misji zimnowojennej odsłony CoD.

czytaj dalejRock
2 czerwca 2011 - 15:11

Przybornik Rocka - podstawy tworzenia filmów

Produkowanie materiałów filmowych związanych z grami, to jedna z ciekawszych rzeczy, jakie miałem okazję robić i jest to coś, co w zasadzie napędza ostatnio całą moją działalność związaną ze światem elektronicznej rozrywki. Jako, że zebrałem w tej dziedzinie odrobinę doświadczenia, to postanowiłem się z nim podzielić. Może ktoś chciałby spróbować swoich sił, a nie ma pomysłu jak się do tego zabrać? No to zapraszam do mnie.

czytaj dalejRock
30 maja 2011 - 08:39

Moja Tuba #8 (WoW, SWTOR, DC Universe, Warhammer, RIFT)

Moja nowa Tuba ma numer #8 i tym razem wracam do tematu MMO. Proponuję Wam niezobowiązujące rozważania przy partyjce World of Warcraft. Rzucimy okiem na możliwość robienia instancji z przyjaciółmi z listy battle.net - Real ID. Pogadam o powodach gwałtownego spadku zainteresowania DC Universe Online, o Warhammerze Online i Rifcie.

czytaj dalejRock
26 maja 2011 - 18:49

Rock & Rojo o Guild Wars 2: Profesje – Inżynier (Part 2)

Przed dwoma dniami Rojo opublikował pierwszą cześć materiału o klasie inżyniera w Guild Wars 2. Teraz pora na część drugą, tym razem u mnie. Miałem co prawda drobny poślizg, montaż filmu zajął mi znacznie więcej czasu niż planowałem, ale oto jest i podobno nawet nadaje się do oglądania. Zapraszam.

czytaj dalejRock
25 maja 2011 - 14:28

Relacja wideo z berlińskiego press eventu Frogstera

Relację z press eventu w Berlinie zorganizowanego przez firmę Frogster publikowałem już wcześniej, a dzisiaj prezentuje film nagrany podczas imprezy. Bez specjalnych wstępów zapraszam zatem do oglądania, nie będe się przecież powtarzał. Artykuł z dokładniejszym opisem i fotkami znajdziecie pod linkiem.

czytaj dalejRock
23 maja 2011 - 12:14

Moja Tuba #5 - Mirror's Edge

Mirror’s Edge 2, to tytuł na który warto czekać, ale także produkcja, której realizacja może nigdy nie dojść do skutku, a szkoda. W 2009 roku deweloperzy ze studia DICE wypuścili naprawdę innowacyjną, nietypową grę, zrealizowaną z rozmachem i nadal, po dwóch latach, robiącą doskonałe wrażenie.

czytaj dalejRock
21 maja 2011 - 15:53