Rock & Rojo o Guild Wars 2: Profesje – Inżynier (Part 1) - ROJO - 23 maja 2011

Rock & Rojo o Guild Wars 2: Profesje – Inżynier (Part 1)

Witamy serdecznie, witamy ponownie. O czym dzisiaj będzie prawić duet Rock & Rojo? Tak jak w temacie. Bierzemy na tapetę ostatnio ujawnioną i zaprezentowaną, nową klasę postaci, jaką otrzymamy do wyboru w grze Guild Wars 2. Inżynier, bo o nim będzie mowa, to pomysł na ciekawą i dosłownie wybuchową mieszankę Tanka, Supportera z Gunnerem. Całość dobitnie przywodzi na myśl klasowe odpowiedniki z gier akcji pokroju Team Fortress 2 czy Brinka. Rozmawiamy o sensie wprowadzenia tej profesji, opisujemy jej podstawowe umiejętności i zdolności, analizujemy uzbrojenie i wyposażenie. Gościu ma na siebie wiele pomysłów. Będzie w stanie zapewnić wymagającą i interesującą rozgrywkę. Rock & Rojo. Nowa wejściówka, to samo oddanie i zaangażowanie. Wszystko zasilone pasją. Zamiast piwa, stawiamy Wam wieżyczkę! Odpalajcie!

Więcej na temat Inżyniera (w formie pisemnej) - w tym miejscu. Drugiej części dzisiejszego materiału, w którym zaprezentujemy i omówimy ataki specjalne tej klasy – wyglądajcie na dniach u Rocka. Serwusik!

Rock & Rojo o...

L.A. Noire Part 1 / Part 2             

Brink (dzień 1) / (dzień 2) / (dzień 3)

Guild Wars 2 Profesje i rasy / Profesje Thief i Guardian / Profesja Inżynier (1/2)

Wiedźminie 2 Part 1

Więcej o Guild Wars 2:

Profesje:

#1 Warrior

#2 Ranger

#3 Elementalist

#4 Necromancer

#5 Guardian

#6 Thief

#7 Engineer

Inne:

Czym będą CPC w Guild Wars 2?

Śmierć w Guild Wars 2

Ulecz mnie w Guild Wars 2

P.S. Jeśli podoba Ci się mój Blog, znalazłeś/-aś w nim coś dla siebie (jakiś stały cykl, konkretny dział, itp.) i posiadasz konto na Facebook'u, "Polub go" po prawej stronie pod moim avatarem. Z góry Ci za to dziękuje. Doceniam i pozdrawiam. ROJO

ROJO
23 maja 2011 - 16:29
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
23.05.2011 17:19
zanonimizowany639270
31
Generał

Czekamy na drugą część :)

23.05.2011 18:25
kil69
odpowiedz
kil69
168
Senator

O tym, że będą bronie palne było widamo od ponad roku i nie o to tu chodzi. Problem jest gdzie indziej. AN przegiął pałe i co najważniejsze nie trzyma sie tego co mówione było w manifeście - chodzi mi o brak statyczności pola bitwy. Turrety i ....mini na bank dynamizmu pola bity nie poprawią. Spora częsć ludzi cieszyła sie na myśl "nie będzie spiryt spammerów" a tu masz babo placek i dostaniemy jego odpowiednik, tyle, że w klimatach steampunku. Osobiście nie wyobrażam sobie rzucaniem minami w jakiegoś enta (jak to ma miejsce na screenach).

Nawet nie wspominam o wydźwięku tej klasy na inne rasy. Choćby assur.

23.05.2011 20:05
Stitch001
😜
odpowiedz
Stitch001
167
Witcher

Panowie, panowie, panowie... za mało k...ykhm... nie to miałem pisać...

Panowie z Brygady RR (hie hie) a czemu nikt z Was do dziś nic nie napisał (już nawet nie mówię o newsach na GOLu) o rozwoju profesji Sith Inquisitor, który już od kilku tygodni kwitnie na głównej stronie tego oczekiwanego przez wielu MMO?
Tym bardziej iż (o ile nie będzie obsuwy) gra zostanie wydana w tym roku a nie jak już zapowiedziana obsunięta GW2 w przyszłym?

23.05.2011 20:45
Rock Alone
odpowiedz
Rock Alone
46
Konsul

Sprawa z SWTOR jest dosyć skomplikowana. Większość faktów jest na razie patykiem na piasku pisana. Niedługo na GOLu ukaże się mój artykuł o ostatnich zmianach klas. Piszę tam, między innymi, dlaczego Sith Inquisitor będzie mógł nie tylko leczyć i dpsować, jak zakładano pierwotnie, ale także tankować. Takie rzeczy trochę mnie powstrzymują od angażowania się w dokładne studiowanie nowych wiadomości, bo ich trwałość jest odrobinę wątpliwa. Bez obawy jednak. SWTOR jest w planach i prędzej czy później się tym zajmiemy.

23.05.2011 21:11
Zdenio
odpowiedz
Zdenio
99
Generał

Racja, jak już AN ujawni nową klasę w GW2, to pewne jest co i jak. A TOR? Początkowo taki Inqusitor miałbyć tylko DPS-em i support-healerem, ale po miesiącach testów przerobili tą klasę - tak jak każdą inną zresztą.

24.05.2011 17:03
Harry M
odpowiedz
Harry M
149
Master czaszka

Suuper. Czekam na dalsze.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze