Rock & Rojo o Guild Wars 2: Profesje – Inżynier (Part 1) - ROJO - 23 maja 2011

Rock & Rojo o Guild Wars 2: Profesje – Inżynier (Part 1)

Witamy serdecznie, witamy ponownie. O czym dzisiaj będzie prawić duet Rock & Rojo? Tak jak w temacie. Bierzemy na tapetę ostatnio ujawnioną i zaprezentowaną, nową klasę postaci, jaką otrzymamy do wyboru w grze Guild Wars 2. Inżynier, bo o nim będzie mowa, to pomysł na ciekawą i dosłownie wybuchową mieszankę Tanka, Supportera z Gunnerem. Całość dobitnie przywodzi na myśl klasowe odpowiedniki z gier akcji pokroju Team Fortress 2 czy Brinka. Rozmawiamy o sensie wprowadzenia tej profesji, opisujemy jej podstawowe umiejętności i zdolności, analizujemy uzbrojenie i wyposażenie. Gościu ma na siebie wiele pomysłów. Będzie w stanie zapewnić wymagającą i interesującą rozgrywkę. Rock & Rojo. Nowa wejściówka, to samo oddanie i zaangażowanie. Wszystko zasilone pasją. Zamiast piwa, stawiamy Wam wieżyczkę! Odpalajcie!

Więcej na temat Inżyniera (w formie pisemnej) - w tym miejscu. Drugiej części dzisiejszego materiału, w którym zaprezentujemy i omówimy ataki specjalne tej klasy – wyglądajcie na dniach u Rocka. Serwusik!

Rock & Rojo o...

L.A. Noire Part 1 / Part 2             

Brink (dzień 1) / (dzień 2) / (dzień 3)

Guild Wars 2 Profesje i rasy / Profesje Thief i Guardian / Profesja Inżynier (1/2)

Wiedźminie 2 Part 1

Więcej o Guild Wars 2:

Profesje:

#1 Warrior

#2 Ranger

#3 Elementalist

#4 Necromancer

#5 Guardian

#6 Thief

#7 Engineer

Inne:

Czym będą CPC w Guild Wars 2?

Śmierć w Guild Wars 2

Ulecz mnie w Guild Wars 2

P.S. Jeśli podoba Ci się mój Blog, znalazłeś/-aś w nim coś dla siebie (jakiś stały cykl, konkretny dział, itp.) i posiadasz konto na Facebook'u, "Polub go" po prawej stronie pod moim avatarem. Z góry Ci za to dziękuje. Doceniam i pozdrawiam. ROJO

ROJO
23 maja 2011 - 16:29