Rock

rock around the game

najnowszepolecanepopularne

Chcesz czy nie MMO dopadnie Cię..

Sztuczna Inteligencja

Battlefield 3 Kampania - Rzut Okiem

Informacja skuteczna

NewNews - Guild Wars 2 (PvP)

Gamescom 2011 - Battlefield 3, Mass Effect 3, Modern Warfare 3 i samotna dwójeczka przy Borderlands 2

Moja Tuba #4

Po raz kolejny zapraszam do Mojej Tuby, to program, podczas którego bawię się w taką delikatną werbalną publicystykę. Tematy niewymagające, omówione na spokojnie, mam nadzieję, że bez specjalnego zadęcia. Dzisiaj w tle leci Crysis 2, a dokładnie jedna z ciekawszych misji z całkiem przyjemnym zakończeniem. Przy okazji w nagraniu wziął udział mój syn, który niespodziewanie zainteresował się jednym z omawianych tematów.

czytaj dalejRock
20 maja 2011 - 19:38

Czarno-biały kryminał w kolorze - L.A. Noire

Wiedźmin tu, Wiedźmin tam, ale nie u mnie. Ja będę konsekwentny i w grę zaopatrzę się dopiero, za jakiś czas. Czym się zatem zajmuję? Ano testami Brinka i rzucaniem smutnych spojrzeń w kierunku zbliżającej się premiery L.A. Noire. W tą ostatnią raczej nie pogram, bo cierpię na chroniczny brak konsoli, co nie przeszkadza mi przeglądać materiałów prasowych i wybierać z nich co ciekawsze informacje.

czytaj dalejRock
17 maja 2011 - 21:14

Gameplay.pl na Steamie - czyli gramy dalej

W przyszłą sobotę zagramy w Team Fortress 2, bo jak się okazuje w ten sposób najłatwiej zorganizować grupę i ludzie dosyć swobodnie mogą przychodzić i odchodzić, bez obawy, że komuś popsują zabawę. Dzisiaj wybierzmy inną grę, co do której ustalimy sobie jakiś termin w środku tygodnia.

czytaj dalejRock
16 maja 2011 - 19:19

Moja Tuba #2 - Premier Donald Tusk o Rockstar Games

Wygląda na to, że nie tylko mi przeszkadza fakt, że takie tytuły, jak L.A. Noire, a wcześniej Red Dead Redemption nie trafiają na komputery osobiste. Do rozmowy na ten temat udało mi się namówić premiera Donalda Tuska. Zatem bez większych zapowiedzi zapraszam na wywiad.

czytaj dalejRock
16 maja 2011 - 08:09

Użytkownicy PS3 przerzucają się na 360?

Jak raportuje serwis Kotaku, śladem Edge Magazine, belgijscy użytkownicy PS3 migrują ostatnio w kierunku konsoli Microsoftu. O ile można i wręcz należy podawać w wątpliwość wagę tej informacji, to warto też zadać sobie pytanie, czy brak dostępu do sieciowych rozgrywek, może być czynnikiem decydującym o wymianie platformy? Jeżeli kogoś interesuje moje zdanie, to przyznam, że gdyby mnie ktoś na miesiąc odciął od sieci, to bez chwil zastanowienia dokonałbym mordu na śwince skarbonce, by zdobyć środki do zaspokojenia swych karygodnych nałogów.

Wybaczcie pokręconą grafikę, ale jest to wynik, jaki podał mi google po wpisaniu hasła "replace PS3 for Xbox 360". I wiecie co? To kurcze ma sens...

czytaj dalejRock
15 maja 2011 - 17:02

Relacja z imprezy Team Fortress 2 z gameplay.pl

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział we wczorajszym evencie związanym z Team Fortress 2. Jak na testowe spotkanie, wyszło to wszystko naprawdę wyśmienicie. Trochę krótko, bo skład zaczął się wykruszać po godzinie, ale i tak jest to doskonały wskaźnik na przyszłość oraz motywacja, by robić więcej takich „imprez”.

czytaj dalejRock
15 maja 2011 - 09:38

Brink - pierwsze wrażenia (słabe)

Mój pierwszy kontakt z Brinkiem nie wypadł niestety najlepiej. Jeśli ktoś nie spieszył się z zakupem, to zrobił dobrze, jeśli natomiast ktoś teraz go rozważa, to z sięgnięciem do portfela powinien poczekać do publikacji obiecanego patcha.

Wszystko co przeczytacie poniżej dotyczy wersji dla komputerów PC. Nie mam podstaw, by wypowiadać się na temat wydania konsolowego.


czytaj dalejRock
14 maja 2011 - 12:27

Rock & Rojo o L.A. Noire (Part 2)

Zgodnie z obietnicą, dzisiaj druga część relacji na temat nadchodzącej produkcji Rockstar Games, czyli L.A. Noire. Ten czarny kryminał w wydaniu komputerowym, przynajmniej z kilku powodów zapowiada się bardzo interesująco, co jest głównym tematem rozmów, jakie prowadzimy z Rojem na filmie. Zatem bez większych zapowiedzi, zapraszam do oglądania.

czytaj dalejRock
13 maja 2011 - 08:19

Rozgrywki Team Fortess 2 z gameplay.pl

Za steamową grupą gameplay.pl stoi coś więcej niż tylko ikonki zrzeszone pod wspólnym sztandarem. Od początku mieliśmy w planach realizowanie turniejów, konkursów i eventów. Najwyższa pora się za to zabrać. Grupa przekroczyła właśnie barierę 200 użytkowników, jest więc szansa na zorganizowanie pierwszych rozgrywek, a te będą miały miejsce 14 maja 2010 (sobota) i rozpoczną się o godzinie 20.00. Na warsztat bierzemy sobie Team Fortress 2.

czytaj dalejRock
12 maja 2011 - 07:36

Moja Tuba #1 (WoW, GW2, SWTOR, TERA)

Videotok, to moja metoda na połączenie trzech zainteresowań: gry, gadulstwo i tworzenie filmów. Całość zostanie zaprezentowana za pomocą wideo, chociaż mówiąc między nami, bardziej to przypomina radiowy monolog. Tak czy inaczej nad jakością materiału filmowego będę jeszcze pracował i oczywiście również nad komentarzem. Dzisiaj pogadam o zagadnieniach związanych z MMO. Będzie World of Warcraft, Guild Wars 2, Star Wars: The Old Republic i TERA.

czytaj dalejRock
11 maja 2011 - 08:36