Froszti

PopKulturowy Kociołek

najnowszepolecanepopularne

Recenzja: Aliens. Labirynt

Recenzja: Bloodborne. Pieśń wron. Tom 2

Recenzja: Fire Force #2

Recenzja: Jim Cutlass. Tom 1.

Recenzja: Zgasić Słońce. Szpony Smoka.

Recenzja mangi - Orient tom 2.

Recenzja mangi - Mistrz romansu Nozaki #10-#13.

Bez zbędnego przydługawego wstępu, zapraszam do zapoznania się z krótkim przeglądem kolejnych tomów serii Mistrz romansu Nozaki. Czyli cyklu, który pomimo swojej prostoty potrafi zapewnić czytelnikowi naprawdę solidną dawkę rozrywki.

czytaj dalejFroszti
21 października 2022 - 09:59

Recenzja komiksu - Niezwykła podróż tom 1.

Przygoda, tajemnice, niezwykłe wynalazki, emocje, humor, steampunkowy klimat. Tego typu treści wypełniają album Niezwykła podróż tom 1. Czy wystarczy to, aby zapewnić czytelnikowi należytą dawkę rozrywki i zachęcić go do dalszego sprawdzania serii?

czytaj dalejFroszti
19 października 2022 - 10:25

Recenzja mangi - Mistrz romansu Nozaki #6-#9

Życie popularnego twórcy shojo potrafi być ciężkie, kiedy wydawca oczekuje kolejnego sprzedażowego hitu, a w głowie brak pomysłów. Jeszcze cięższe za to jest przebywanie w pobliżu takiego mangowego artysty, szczególnie kiedy jest się zakochaną w nim nastolatką, a obiekt jej westchnień nie dostrzega emanującej miłości. Tak właśnie jest w przypadku tytułowego Nozakiego i jego asystentki Chiyo. Jak do tej pory ich losy zapewniały odbiorcy solidną dawkę rozrywki. Czy tak też jest w przypadku kolejnych tomów, które wpadły w moje dłonie?

czytaj dalejFroszti
17 października 2022 - 10:05

Recenzja mangi - Mistrz romansu Nozaki #2-#5

Pierwszy tom serii Mistrz romansu Nozaki dla wielu wielbicieli mang był nietuzinkową i zachwycającą wariacją klasycznego shojo, z masą dobrze dopasowanego humoru, który wywoływał uśmiech na twarzy czytelnika. Czy tak też jest w przypadku kolejnych tomów cyklu?

czytaj dalejFroszti
15 października 2022 - 09:55

Recenzja mangi - Zapach miłości #6-#7

 

Asako i Kôtarô to para, która bardzo szybko zjednała sobie sympatię czytelników. Większość odbiorców (być może nawet wszyscy) życzą im bardzo dobrze i z wielką ciekawością obserwują, jak rozwija się ich związek. Pora więc sięgnąć po tomy 6 i 7 gdzie „miłość” wchodzi na zupełnie nowy poziom.

czytaj dalejFroszti
11 października 2022 - 09:50

Recenzja: Shadows House tomy 7-8

Mroczna historia z każdą kolejną przeczytaną stroną wywołuje u czytelnika coraz wyraźniejsze zainteresowanie, któremu naprawdę trudno jest się oprzeć. Pora więc sprawdzić, co dzieje się w tomach siódmym i ósmym i czy fabuła zaczyna odkrywać swoje sekrety.

czytaj dalejFroszti
7 października 2022 - 11:02

Recenzja: Starszy Pan i kot #6

Rewelacyjna „kocia” historia, rozpuszczająca serce każdego czytelnika doczekała się już swojej szóstej odsłony. Co tym razem czeka na puchatego Fukumaru i jego kochającego pana?

czytaj dalejFroszti
5 października 2022 - 10:21

Recenzja: Eden. It’s an Endless World! Tom 6.

Mocne i intrygujące zakończenie tomu piątego, tylko pobudziło ciekawość odbiorców do sprawdzenia tego, co będzie działo się dalej. Każdy fan serii z niekłamaną przyjemnością sięgnie więc po szóstą odsłonę cyklu, aby ponownie zanurzyć się w niezwykłej historii upadku i odnowy rasy ludzkiej (z całą masą niedopowiedzeń i głębszej treści).

czytaj dalejFroszti
3 października 2022 - 11:14

Recenzja: Kasane #4-#5

Kasane to naprawdę niezwykła (pod wieloma względami) mangowa seria, którą zdecydowanie warto polecić każdemu miłośnikowi dobrych historii. Ciekawe połączenie emocjonalnego dramatu z mocno wyczuwalną dawką grozy naprawdę wciąga i zapewnia odbiorcy niezapomniane wrażenia. Pora więc sprawdzić jakie emocje drzemią w tomie czwartym i piątym i czy tytuł nadal potrafi jeszcze czymś odbiorcę zaskoczyć.

czytaj dalejFroszti
25 września 2022 - 11:26

Recenzja: Witaj ponownie, Myrno! Julia. Z archiwum spraw kryminalnych. Tom 4

Włoski komiks coraz lepiej radzi sobie na naszym rynku, z miesiąca na miesiąc zyskując coraz więcej fanów. Przekłada się to oczywiście na dostępność kolejnych serii prosto z Półwyspu Apenińskiego. Jedną z nich jest cykl Julia, który kierowany jest do miłośników kryminałów.

czytaj dalejFroszti
19 września 2022 - 10:57