Froszti

PopKulturowy Kociołek

najnowszepolecanepopularne

Recenzja: Aliens. Labirynt

Recenzja: Bloodborne. Pieśń wron. Tom 2

Recenzja: Fire Force #2

Recenzja: Jim Cutlass. Tom 1.

Recenzja: Zgasić Słońce. Szpony Smoka.

Recenzja: Chainsaw Man #11

Recenzja Dr. Stone #14 i #15

Uwaga fanów serii od kilku rozdziałów mocno skupiona jest na toczącym się konflikcie pomiędzy Królestwem Petryfikacji i Królestwem Nauki. To właśnie ten wątek jest główną osią fabuły tomików czternastego i piętnastego, w których na czytelnika czeka solidna porcja „akcji” i nauki.

czytaj dalejFroszti
2 czerwca 2022 - 18:03

Recenzja Kakegurui #14-#15

W częściach czternastej i piętnastej na każdego czytelnika czeka nic innego jak kolejna dawka hazardowego szaleństwa. Niezwykła szkoła i panujące w niej zasady nadal fascynują i zapewniają odbiorcy dawkę dobrej rozrywki.

czytaj dalejFroszti
31 maja 2022 - 13:28

Recenzja Kulinarne pojedynki #31-#32

Kulinarnych rewol.. to znaczy pojedynków ciąg dalszy. Tym razem jednak przed młodymi bohaterami pojawiają się zupełnie nowe wyzwania, z którymi będą musieli sobie jakoś poradzić.

czytaj dalejFroszti
30 maja 2022 - 10:51

Recenzja Blue Phobia

Niebieskowłosa dziewczyna z prześwitującą niebieską błyszczącą strukturą kostną. Tak prezentuje się obwoluta mangi Blue Phobia, dając potencjalnemu odbiorcy jasno do zrozumienia, że wnętrze komiksu powinno być niezwykle intrygujące. Czy tak jest w rzeczywistości?

czytaj dalejFroszti
28 maja 2022 - 11:32

Recenzja Summer time rendering #1

Urokliwa atmosfera Japonii, młodzi bohaterowie, pełne spektrum różnorakich emocji i szereg tajemnic, których odkrycie może być bardzo niebezpieczne. Tak właśnie w dużym uproszczeniu prezentuje się pierwszy tom mangi Summer time rendering, która pojawiła się w ofercie wydawnictwa Waneko.

czytaj dalejFroszti
26 maja 2022 - 09:16

Recenzja Bogowie pośród nas. Injustice. Rok drugi

Spragnieni dużej dawki superbohaterskiej widowiskowości i zobaczenia znanych bohaterów w zupełnie nowych dla siebie rolach? Jeśli odpowiedź była twierdząca, to seria Injustice jest dokładnie tym, czym zdecydowanie warto się zainteresować.

czytaj dalejFroszti
24 maja 2022 - 10:51

Recenzja mangi Potrzask

Myśląc o dobrym horrorze, automatycznie zaczynamy kojarzyć Japonię. Kraj Kwitnącej Wiśni przez wiele lat był bowiem zagłębiem dobrej przerażającej popkultury. Niezależnie od tego, czy sięgnęło się po film, czy też komiks, można było być pewnym wysokiej jakości dzieła. Czy tak właśnie jest w przypadku jednotomówki Potrzask, która pojawiła się w ofercie wydawnictwa Waneko?

czytaj dalejFroszti
22 maja 2022 - 11:01

Recenzja Talentless Nana #2

Odwieczna walka sprawiedliwości i zła przybiera różne swoje oblicza. Siły dwóch przeciwnych stron nieustannie ze sobą konkurują, tak aby ostatecznie jedna z nich mogła odnieść wielką wygraną. Czy ludzkość czeka świetlana przyszłość, czy może jednak zagłada?

czytaj dalejFroszti
12 maja 2022 - 10:06

Recenzja Ao No Exorcist #27

Demoniczna historia trwa w najlepsze, cały czas oferując czytelnikowi masę widowiskowości i ciekawe zwroty akcji. Nie inaczej jest w przypadku tomiku 27, gdzie „akcja” staje się początkiem nowego i bardzo ważnego wątku.

czytaj dalejFroszti
8 maja 2022 - 11:00

Recenzja Eden. It’s an Endless World! Tom 4

Na naszym rynku dostępny już jest czwarty tom zbiorczego wydania mangi Eden. Kolejny raz jego wnętrze skrywa przed czytelnikiem złożoną i wciągającą treść, która mocno potrafi zachwycać.

czytaj dalejFroszti
6 maja 2022 - 10:13