Froszti

PopKulturowy Kociołek

najnowszepolecanepopularne

Recenzja: Aliens. Labirynt

Recenzja: Bloodborne. Pieśń wron. Tom 2

Recenzja: Fire Force #2

Recenzja: Jim Cutlass. Tom 1.

Recenzja: Zgasić Słońce. Szpony Smoka.

Recenzja Reaktor 1F

Recenzja Darling in the Franxx #3

Wielkie roboty, ludzkość na krawędzi zagłady, walczące nastolatki i nagie ciała. Czyli kolejna część serii Darling in the Franxx, która pojawia się na naszym rynku nakładem wydawnictwa Waneko.

czytaj dalejFroszti
9 grudnia 2021 - 10:09

Recenzja Budowniczowie Gotham. Batman

Scott Snyder, Kyle Higgins, Ryan Parrott przygotowali dla czytelnika historię, która zdecydowanie powinna zaciekawić fanów Batmana. Znajdziemy w niej obraz przeszłości, która dość mocno wpływa na teraźniejszość.

czytaj dalejFroszti
7 grudnia 2021 - 10:51

Recenzja Chainsaw Man #7

W ofercie wydawnictwa Waneko jakiś czas temu pojawiła się siódma część serii Chainsaw Man. Pora więc zobaczyć co tym razem szalonego i mocno krwawego przygotował dla swoich fanów Tatsuki Fujimoto.

czytaj dalejFroszti
7 grudnia 2021 - 10:38

Recenzja Moriarty #4

Największy przeciwnik Sherlocka Holmesa, uosobienie zła, groźny i niebezpieczny przestępca. Takie wyobrażenie na temat Moriartyego mają miłośnicy książek Arthura Conana Doyle'a. Manga która jest wydawana na naszym rynku przez wydawnictwo Waneko, znacząco zmienia jednak to postrzeganie i pozwala zobaczyć zupełnie inne oblicze geniusza zbrodni.

czytaj dalejFroszti
5 grudnia 2021 - 10:33

Recenzja Talentless Nana #1

Odludna wyspa, młodzi bohaterowie posiadający niebywałe zdolności, konieczność ratowania świata, tajemnice, spiski i wszechobecna śmierć. Wszystko to można znaleźć w mandze Talentless Nana, która niedawno pojawiła się na naszym rynku nakładem wydawnictwa Waneko.

czytaj dalejFroszti
1 grudnia 2021 - 10:08

Recenzja Blue Period #1

Blue Period to nowa manga w ofercie wydawnictwa Waneko, która miesza artystyczne treści z elementami obyczajowymi. Tsubasa Yamaguchi zabiera tutaj czytelnika do świata sztuki i poszukiwania własnego życiowego celu.

czytaj dalejFroszti
27 listopada 2021 - 10:31

Recenzja Kocha, nie kocha #1

Kocha, nie kocha #1 to jeden ze stosunkowo niedawno wydanych tytułów przez wydawnictwo Waneko, którym zdecydowanie powinni zainteresować się miłośnicy romantyczno-obyczajowych historii. Autorką mangi jest Io Sakisaka, której dzieła powinny być znane rodzimemu czytelnikowi.

czytaj dalejFroszti
24 listopada 2021 - 09:28

Recenzja Starszy Pan i kot #1

Starszy Pan i kot #1 to początek nowej mangowej serii od wydawnictwa Waneko, która powinna zwrócić uwagę nie tylko miłośników puchatych milusińskich, ale również wszystkich tych szukających prostej i uroczej rozrywkowej historii.

czytaj dalejFroszti
22 listopada 2021 - 11:02

Recenzja Fire Force #11

Ognista akcja potrafi być mocno angażująca i zachwycająca. Czytelnik potrzebuje jednak pewnych odpowiedzi na nurtujące go od dłuższego czasu pytania. Znajdzie je w Fire Force #11 wraz z kolejną dawką „gorącej” treści.

czytaj dalejFroszti
19 listopada 2021 - 10:47

Recenzja komiksu Koleje losu

Wojenna opowieść o życiu, śmierci, nadziei i smutku, która zdecydowanie powinna zwrócić uwagę miłośników dobrych komiksów historycznych. Paco Roca serwuje czytelnikowi dzieło, które urasta do miana wyśmienitej relacji wojennej.

czytaj dalejFroszti
14 listopada 2021 - 10:37