Froszti

najnowszepolecanepopularne

Kącik Kolekcjonera #3 3DO

Przegląd Kina Azjatyckiego. Japonia #1

Przegląd anime 1979-1981

Japan News #15

Perełki PSX #1

Japan News #16

Japan News #11

Pogoda za oknem niekoniecznie zachęca do spacerów? Masz chwilę wolnego czasu? Jeśli tak to zachęcam do zobaczenia najnowszego odcinka Newsów z Dalekiego Wschodu.

czytaj dalejFroszti
19 października 2018 - 10:23

Japan News #10

Witam w jubileuszowym 10-tym przeglądzie ciekawych newsów z Japonii i okolic. Miniony tydzień niestety nie obfitował w zbyt wiele informacji którym warto byłoby poświęcić swoją uwagę. Mam jednak nadzieje, że informacje które znajdziecie poniżej będą na tyle interesujące, że szybko zapomnicie o mniejszej o ich mniejsze ilości.

czytaj dalejFroszti
12 października 2018 - 12:15

Przegląd Kina Azjatyckiego. Japonia #1

Witam w kolejnej odsłonie przeglądu Kina Azjatyckiego. Mamy już za sobą kilka filmów z Państwa Środka oraz Korei Południowej. Pora więc na kolejny kraj – Japonia. Kraina samurajów to nie tylko bardzo dobre horrory ale również masa innych dobrych filmów, które powinien zobaczyć każdy szanujący się fan kinematografii.

czytaj dalejFroszti
8 października 2018 - 14:14

Japan News #9

Zapraszam na cotygodniowe zestawienie nowinek z dalekiej Japonii. Tym razem będzie kilka pomysłów na prezenty na zbliżające się święta, pomyśle na źle parkujących kierowców, coś wyjątkowego dla fanów wielkiego „N” i wiele innych ciekawostek.

czytaj dalejFroszti
5 października 2018 - 10:34

Japan News #8

Minął kolejny ciężki tydzień pracy/szkoły, pora więc na chwilę relaksu. Zapraszam do przeczytania kolejnego odcinka wiadomości z Dalekiego Wschody. Niezapomnijcie dać znać w komentarzach, co w tym tygodniu Was zaciekawiło.

czytaj dalejFroszti
28 września 2018 - 10:37

Japan News #7

Wrzesień niebawem się skończy i na dobre powita nas piękna rodzima jesień. Zachywyt nad urokiem ten pory roku nie przeszkodz mi jednak zaserwować Wam drodzy Cztelnicy kolejnego odcinka nowinek wprost z rynku Japońskiego i okolic. 

czytaj dalejFroszti
22 września 2018 - 10:40

Przegląd anime 1976-1978

Witam i zapraszam na kolejną część wielkiego przeglądu produkcji anime. Tym razem na tapecie znalazły się filmy i seriale wyprodukowane w latach 76-78. Mam nadzieję, że niektóre z zaprezentowanych tytułów na tyle Was zaintersują, że postanowicie je sprawdzić osobiście. Oczywiście liczę na omentarze jeśli jakaś pozycja jest Wam dobrze znana i chcecie się podzielić z innymi swoimi przemyśleniami jej dotyczącymi.

czytaj dalejFroszti
18 września 2018 - 10:38

Japan News #6

Miniony tydzień nie obfitował w zbyt wiele informacji które warto byłoby opisać. Mam nadzieje jednak, że z pośród tych newsów które udało mi się znaleźć, znajdziecie coś intersującego dla siebie drodzy Czytelnicy.

czytaj dalejFroszti
14 września 2018 - 09:56

Kącik Kolekcjonera #3 3DO

Witam i zapraszam do przeczytania kolejnej odsłony „Kącika kolekcjonera”. Tym razem zajmiemy się 3DO, sprzętem który zapoczątkował pewien nowy okres w historii gier i zarazem był synonimem upadku i niewykorzystanych potencjałów.

czytaj dalejFroszti
12 września 2018 - 10:27

Japan News #5

Wrzesień rozpoczął się już na dobre, szkoły otwarły szeroko swoje drzwi przed uczniami spragnionymi wiedzy. Po ciężkim tygodniu nauki/pracy nie ma to jak usiąść w sobotę wygodnie w fotelu i przeczytać kolejne zestawienie newsów i ciekawsotek z Dalekiego Wschodu. Jak zawsze czekam na Wasze komentarze, co tym razem było intersujące. 

czytaj dalejFroszti
8 września 2018 - 09:56