Wybieramy miss gier // Część trzecia - RazielGP - 14 listopada 2011

Wybieramy miss gier // Część trzecia

Trzecia odsłona cyklu miss gier wita Was bardzo gorąco, pomimo chłodnej aury na dworze. Tym razem postarałem się wymienić dziewczyny, o które prosili czytelnicy. Zdaję sobie jednak sprawę, że nie sprostałem wyzwaniu, ponieważ w każdej części opisuje kolejną piątkę uczestniczek, a Waszych propozycji jest znacznie więcej. Bądźcie zatem wyrozumiali i bawcie się dobrze.

W trzeciej części zdecydowałem się na ukazanie: Chloe Frazer, Heather Mason, Kate Walker, Sheva Alomar, Yuna.

Chloe Frazer (Uncharted 2: Amond Thieves)

Chloe to ostra tygrysica, więc niech Was nie zwiedzie jej uroczy wygląd. Kiedy chce, pokazuje pazurki, uwodzi naszego protagonistę i czasami potępuje nielogicznie. Silnie wykazuje swoje emocje, jest jedną z barwniejszych kobiet występujących w elektronicznej rozgrywce.

Heather Mason (Silent Hill 3)

Skrzywiona psychicznie ze względu na paranormalne sytuacje panujące w grze, zaradna kobieta. Podczas rozgrywki odczuwamy wewnętrzną przemianę bohaterki, która ze spokojnej dziewczyny staje się twardą kobietą.

Kate Walker (Syberia, Syberia II)

Kate z pozbawionej uczuć materialistki przeradza się w sympatyczną podróżniczkę, dzięki czemu staje się przyjemniejsza w odbiorze. Podczas swojej podróży rozwiązuje wiele trudnych zagadek, które czyhają na nią za każdym rogiem.

Sheva Alomar (Resident Evil 5)

Piękna istota o ciemnej karnacji pomagająca naszemu bohaterowi w walce z nową horda zombie. Zwinna i dobrze władająca bronią palną jest nie lada przydatna. Jednakże w moim odczuciu brakuje jej nieco charyzmy, co skutecznie nadrabia swoim uwodzicielskim wyglądem.

Yuna (Seria Final Fantasy, dokładniej od X)

Słodka i niewinnie wyglądająca dziewczyna z jednej najbardziej znanych japońskich serii gier Final Fantasy. Młoda kapłanka posiadająca nadprzyrodzone moce podąża za śladami swojego ojca niosąc pokój na ziemi. Niepoprawna optymistyka ma silną wolę oraz rzadko się poddaje. Jest to jedna z najbardziej kulturalnych i pozytywnych postaci.

Powyżej scharakteryzowałem Wam drugą seksowną piątkę, dlatego kończąc tę część chciałbym zaprosić Was do czynnego udziału w ankiecie jak i do podzielenia się swoim zdaniem w komentarzach.

RazielGP
14 listopada 2011 - 20:22

Głosuję w 3 części na:

Chloe Frazer 56,4 %

Heather Mason 10,3 %

Kate Walker 4,5 %

Sheva Alomar 20,7 %

Yuna 8,1 %