Wybieramy miss gier // Część dziewiąta - RazielGP - 26 marca 2012

Wybieramy miss gier // Część dziewiąta

To już przedostatnia część w obecnej formie. Po tym zostanie nam ostatnia, by w finałowej rozgrywce wybrać najładniejszą z najładniejszych przedstawicielek płci pięknej w elektronicznej rozrywce! Oglądajcie, głosujcie i proponujcie niewiasty do 10 odcinka tego cyklu. Jest to ostatni dzwonek na to abyście ujrzeli swoje typy w kolejnej odsłonie miss gier. Zapraszam!

W dziewiątej części zdecydowałem się na ukazanie: Ashley Williams, Lady, Rubi Malone, Skylar Saint Claire, Zoe Castillo.

Ashley Williams (seria Mass Effect)

Twarda kobieta, twardsza od wielu umięśnionych mężczyzn. Kieruje się zasadami, które często przytacza oraz honorem. Pewnie dlatego jest taka szorstka w stosunku do głównego bohatera, nie pozostawiając na nim suchej nitki. Pyskata oraz wygadana Ashley równie dobrze sprawdza się w walce. Dzięki temu budzi respekt u swoich wrogów, a przy tym o dziwo przyciąga do siebie płeć przeciwną.

Mary - Lady (Devil May Cry 3 i 4)

Lady jest ostrą dziewczyną. Na jej obecną psychikę w dużym stopniu miały wydarzenia z przeszłości. Wbrew pozorom jakie wokół siebie stwarza jest nieszczęśliwą osobą, rozdartą wewnętrznie i mającą w życiu tylko jeden cel - zemste. Nieufna i niezwykle podejrzliwa w stosunku do innych postaci z tego uniwersum.

Rubi Malone (WET)

Rubi należy do wysportowanych oraz świetnie wyszkolonych kobiet. Z zawodu jest agentką na usługach amerykańskich filii rządowych. Przyjmuje najtrudniejsze zadania, ponieważ w swoim fachu jest najlepsza. Bardzo dobrze radzi sobie z bronią białą jak i palną, co w połączeniu z jej zwinnymi ruchami powoduje natychmiastowy zgon przeciwników. Dosłownie.

Skylar Saint Claire (The Saboteur)

Śmiała i Pewna siebie kobieta, pomagająca od czasu do czasu naszemu bohaterowi. Pomimo nieładnej, erotycznej przeszłości, w której szantażowała swoich kochanków okazuje się być niesamowitą patriotką. Jej urok w połączeniu ze sprytem zniewala wrogów z nóg. Jej droga z protagonistą gry krzyżuje się wielokrotnie, przez co wdaje się w kolejny romans.

Zoe Castillo (Dreamfall: The Longest Journey)

Młoda niewiasta z nękającymi ją wizjami. Wychowywana bez matki napotyka na swej drodze coraz to więcej uprzykrzających jej życie problemów. Nic dziwnego, że w następstwie tych traumatycznych wydarzeń nie jest w stanie okreśłić czego tak naprawdę chce. W dalszej części gry decyduje się na prowadzenie śledztwa, w którym otrzyma pomoc od kilku innych osób.

Powyżej scharakteryzowałem Wam dziewiątą seksowną piątkę, dlatego kończąc tę część chciałbym zaprosić Was do czynnego udziału w ankiecie jak i do podzielenia się swoim zdaniem w komentarzach.

RazielGP
26 marca 2012 - 17:52

Głosuję w 9 części na:

Ashley Williams 35,1 %

Lady 16,1 %

Rubi Malone 34,9 %

Skylar 6,5 %

Zoe Castillo 7,5 %