Wybieramy miss gier // WIELKI FINAŁ! - RazielGP - 12 kwietnia 2012

Wybieramy miss gier // WIELKI FINAŁ!

Wspólnymi siłami dobrnęliśmy do finału miss gier, dlatego w dzisiejszym zestawieniu o miano najpiękniejszej kobiety w elektronicznej rozrywce startują zwyciężczynie poprzednich dziesięciu części tego cyklu. Wybór całkiem spory i zarazem trudny. Zanim oddacie swój głos lepiej dokładnie zanalizujcie niewiasty i przemyślcie swoją decyzję. Oczywiście komentarze mile widziane, szczególnie że jest to ostatnia zabawa tego typu. Sam mam nie lada orzech do zryzienia, więc swój typ wybiorę następnego dnia. Głosować można przez równe 14 dni, licząc od dnia dzisiejszego. Po tym czasie (co by nie robić śmietnika na mym blogu) na łamach forum Gry-online opublikuję stosowny wpis z podsumowaniem wyników. Oczywiście z edytuje obecny wpi, dodając do niego odpowiedni link, abyście nie musieli go szukać. Nie zabraknie także mojego ostatecznego komentarza, pod którym będziecie mogli się wpisywać i wyrażać swoje opinie na temat zwyciężczyni miss gier. Zapraszam! :)

Annah of the Shadows (Planescape Torment)

Przy pierwszym kontakcie z Anną od razu na usta cisną się słowa: "cóż za urocza diablica". I to pomimo tego, iż nie jestem zwolennikiem jej szatańskiego ogonka. Nie wnikając w zbędne szczegóły trzeba przyznać, że jest to bardzo intrygująca osoba o niezwykle charyzmatycznym wnętrzu. Jej zachowanie jest chaotyczne i nieprzewidywalne, przez co ciężko jest nam zrozumieć jej poczynania. Jednakże dzięki temu jest tak interesującą kobietą w tym zestawie.

Chloe Frazer (Uncharted 2: Amond Thieves)

Chloe to ostra tygrysica, więc niech Was nie zwiedzie jej uroczy wygląd. Kiedy chce pokazuje pazurki, uwodzi naszego protagonistę i czasami postępuje nielogicznie. Silnie wykazuje swoje emocje i jest jedną z barwniejszych kobiet występujących w elektronicznej rozgrywce.

Jenny Romano (seria The Darkness)

Jenny była w dziwnym związku ze swoim chłopakiem Jackiem, opartym na kłamstwach i nieuczciwości wobec siebie. Generalnie mało o niej wiemy, jest tajemniczą postacią, a w późniejszych etapach rozgrywki "dręczy" co jakiś czas głównego protagonistę.

Lara Croft (seria Tomb Raider)

Ikona przedstawicielek płci pięknej w elektronicznej rozgrywce. Nieprzeciętnie inteligentna oraz wygmimnastykowana pani archeolog. Niczego się nie boi, pasjonuje się rozwiązywaniem zagadek oraz sportem ekstremalnym. Pełna seksapilu i kultury. Pewna swojego zdania, a także skrzętnie ukrywająca swoje słabości. Znaki rozpoznawcze? Wielki biust.

Lucy Stillman (seria Assassin's Creed)

Delikatnej urody dziewczyna, z początku sprawiająca wrażenie nieśmiałej niewiasty okazuje się być jednak dość wygadaną osobą. Ponadto, ku mojemu zdziwieniu świetnie sobie radzi w walce wręcz, ratując Desmonda z opresji. Inteligentna oraz niezwykle przebiegła, a mimo to zaskakująco skromna. Tak w skrócie można scharakteryzować Lucy.

Miranda Lawson (Mass Effect 2 i 3)

Sztucznie wyhodowana Miranda okazuje sie nie lada lasencją, a to wszystko za sprawą świetnej figury oraz użyczonej przez polskiego pochodzenia, amerykańską aktorkę - Yvonne Strahovski. Bywa uszczypliwa oraz zazdrosna. Świetnie posługuje się bronia palną i potrafi dopiec każdemu, kto wyprowadzi ją z równowagi. W moim przypadku została nową dziewczyną Sheparda.

Rayne (BloodRayne 1 i 2 oraz Betrayal)

Rayne jest seksowną i zarazem drapieżną Dhampirzycą. Jej matka była człowiekiem, zaś ojciec wampirem. Dzięki genom ojca stała się zabójczą maszyną likwidującą wszystko co stanie jej na drodze. Głównie lubuje się w eksterminowaniu nazistów mających na celu podbój świata. Oprócz tego jest w pewnym stopniu urocza, inteligentna i bardzo przebiegła. Ma swoje zdanie i osobiście nie znam nikogo kto chciałby nadepnąć jej na odcisk.

Rubi Malone (WET)

Rubi należy do wysportowanych oraz świetnie wyszkolonych kobiet. Z zawodu jest agentką na usługach amerykańskich filii rządowych. Przyjmuje najtrudniejsze zadania, ponieważ jest najlepsza w swoim fachu. Bardzo dobrze radzi sobie z bronią białą jak i palną, co w połączeniu z jej zwinnymi ruchami powoduje natychmiastowy zgon przeciwników. Dosłownie.

Tifa Lockhart (Final Fantasy, dokładniej od VII)

Waleczna i niewiarygodnie piękna kobieta w uniwersum Final Fantasy. Wizualnie nie ma drugiej takiej ślicznotki jak ona. Każda inna niewiasta w tej serii musi uznać jej wyższość. Nie bez kozery wygrała pierwszą edycję w mojej karczmie najładniejszych dziewczyn z gier. Niestety śmiertelny pech nie opuszcza jej ani na krok.

Triss Merigold (The Witcher 1 i 2)

Ostra jak żyleta - w walce, w łóżku czy też słowach, w których nie przebiera. Mało tego potrafi znokautować każdego kto stanie jej na drodze, pięścią bądź bardziej prawdopodobne magią. Jest to jedna z najciekawszych oraz najładniejszych kobiet w uniwersum Wiedźmina. Jej kobiece kształty oraz rude włosy przykuwają uwagę płci przeciwnej.

Powyżej scharakteryzowałem Wam finałową dziesiątkę, dlatego kończąc ten cykl chciałbym zaprosić Was do czynnego udziału w ankiecie jak i do podzielenia się swoim zdaniem w komentarzach.

RazielGP
12 kwietnia 2012 - 18:50

W finale głosuję na:

Annah of the Shadows 3 %

Chloe Frazer 6,3 %

Jenny Romano 1,8 %

Lara Croft 8,1 %

Lucy Stillman 3,3 %

Miranda Lawson 17,9 %

Rayne 4,1 %

Rubi Malone 3,7 %

Tifa Lockhart 12,6 %

Triss Merigold 39,3 %