Polak wygrywa turniej Mortal Kombat w Anglii [dokument] - Cascad - 15 października 2012

Polak wygrywa turniej Mortal Kombat w Anglii [dokument]

Moonspell

Na początek: wielkie gratulacje. Reprezentant naszego kraju, kryjący się pod pseudonimem Moonspell, wygrał turniej Mortal Kombat na angielskim konwencie Insomnia. Co prawda wydarzenie to miało miejsce w dniach 24-27 sierpnia tego roku, więc jakiś czas temu, jednak od niedawna można obejrzeć film pokazujący fragmenty tej niesamowitej wycieczki po zwycięstwo.

 

Nacieszcie oczy tym pierwszym (pierwszym, prawda? nie jestem z tym na bieżąco) polskim dokumentem o wyjechaniu zagranicę na mordoklepkowy turniej, jest tu wszystkom czego chcecie:

 

 

W turnieju Mortal Kombat startowało trzech Polaków: Marcin Kos (Kosu), Damian Być (Shadow) i Adam Makiah (Moonspell). Grający Kabalem Moonspell pokonał w wielkim finale Mustarda (Cyrax, czołowy zawodnik w UK) w drugim secie (2:3, 3:2).


Rozgrywki ustawiono według dobrze znanego systemu podwójnej eliminacji (Double Elimination), czyli równomiernie walczono w drabince wygranych i drabince przegranych. Grano do dwóch wygranych walk (best of 3), finał był rozgrywany do trzech wygranych (best of 5).

 

Mimo iż w swym ostatnim wpisie o bijatykach nie wyrażałem się zbyt pochlebnie o samym Mortal Kombat to w obliczu takiego oddania i woli walki mogę się tylko pokłonić. Świetna robota chłopaki, pokazaliście się z godnej strony, z pewnością zostaniecie zapamiętani, dając masę radości każdemu graczowi, który zobaczy waszą relację – „Misja Insomnia” pokazuje przyjaźń, radość z gry i hardkorowość czyli rzeczy, które są podstawą każdego turnieju.

 

Oby tak dalej, a kiedyś zrobimy w Polsce EVO ;)

Cascad
15 października 2012 - 12:30