Deadfall Adventures - Zwiastun screeny oraz moja opinia - RazielGP - 28 września 2013

Deadfall Adventures - Zwiastun, screeny oraz moja opinia

Polskie studio The Farm 51 znane przede wszystkim z Necrovision, w chwili obecnej zajmuje się tworzeniem Deadfall Adventures. Gry nawiązującej do przygód Indiana Jonesa, czy Nathana Drake'a. W dniu dzisiejszym twórcy pokazali nam nowy klimatyczny zwiastun oraz parę świeżych screenów.

W przeciwieństwie do wielu innych tytułów tego typu, dzieło naszych rodaków utrzymane zostanie w pierwszoosobowej perspektywie. Nie każdemu taki stan rzeczy musi odpowiadać, ale ja jestem z tego faktu zadowolony. W końcu ileż mamy wyjątkowych FPS-ów? W dobie klonów Call of Duty niewiele. Dlatego też ja witam tę pozycję z otwartymi ramionami, trzymając kciuki za to, aby Deadfall Adventures trafił do grona bardzo dobrych polskich gier.

Premiera planowana jest na 15 listopada 2013 roku, co oznacza że jeśli tytuł ten nie zaliczy obsuwy, to będziemy w niego mogli zagrać już niedługo, bo jeszcze przed sylwestrem. Trafi ona wówczas na komputery klasy PC oraz konsole Microsoft Xbox 360, czy Sony Playstation 3. Główny bohater przywodzi mi na myśl, przynajmniej z wyglądu tego od The Last of Us. Mam nadzieję, że na tym podobieństwa się skończą, ponieważ wolałbym wcielić się w rolę jedynego w swoim rodzaju osobnika, niż klona znanego z innej produkcji. Jednak o tym przekonamy się dopiero po premierze. Niemniej jednak trzymam kciuki za ten tytuł, licząc że trafi on na listę moich rodzimych ulubieńców.

Polub, zaćwierkaj lub wykop Raziela oraz jego wpisy, jeśli przypadły ci do gustu. Z góry dziękuję za klik.

RazielGP
28 września 2013 - 23:28