Deadfall Adventures - Zwiastun screeny oraz moja opinia - RazielGP - 28 września 2013

Deadfall Adventures - Zwiastun, screeny oraz moja opinia

Polskie studio The Farm 51 znane przede wszystkim z Necrovision, w chwili obecnej zajmuje się tworzeniem Deadfall Adventures. Gry nawiązującej do przygód Indiana Jonesa, czy Nathana Drake'a. W dniu dzisiejszym twórcy pokazali nam nowy klimatyczny zwiastun oraz parę świeżych screenów.

W przeciwieństwie do wielu innych tytułów tego typu, dzieło naszych rodaków utrzymane zostanie w pierwszoosobowej perspektywie. Nie każdemu taki stan rzeczy musi odpowiadać, ale ja jestem z tego faktu zadowolony. W końcu ileż mamy wyjątkowych FPS-ów? W dobie klonów Call of Duty niewiele. Dlatego też ja witam tę pozycję z otwartymi ramionami, trzymając kciuki za to, aby Deadfall Adventures trafił do grona bardzo dobrych polskich gier.

Premiera planowana jest na 15 listopada 2013 roku, co oznacza że jeśli tytuł ten nie zaliczy obsuwy, to będziemy w niego mogli zagrać już niedługo, bo jeszcze przed sylwestrem. Trafi ona wówczas na komputery klasy PC oraz konsole Microsoft Xbox 360, czy Sony Playstation 3. Główny bohater przywodzi mi na myśl, przynajmniej z wyglądu tego od The Last of Us. Mam nadzieję, że na tym podobieństwa się skończą, ponieważ wolałbym wcielić się w rolę jedynego w swoim rodzaju osobnika, niż klona znanego z innej produkcji. Jednak o tym przekonamy się dopiero po premierze. Niemniej jednak trzymam kciuki za ten tytuł, licząc że trafi on na listę moich rodzimych ulubieńców.

Polub, zaćwierkaj lub wykop Raziela oraz jego wpisy, jeśli przypadły ci do gustu. Z góry dziękuję za klik.

RazielGP
28 września 2013 - 23:28
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
30.09.2013 19:00
Matekso
Matekso
96
Generał

na początek przekląłem $%& niecenzuralnym słownictwem, jaki oni zaje-fajny zrobili zwiastun wideo; kapitalny na film długometrażowy, a ten slow-mo z samolotem jak kosi dżunglę"kapitalny"zrył mi psychikę, inaczej; jest tak genialnie jak pierwszy zwiastun Dead Island Techland'u z zombiami od tyłu/ Boli, że nie mam widoku postaci, a jest fps, wiadomo budżet i górra pieniędzy, porównania nie dostrzegam do Drake'a, fakt mogli dać fajnego chłoptasia z seksownym tyłkiem i ze skłonnościami homo jako prawdziwy poszukiwać przygód, coś jak western But Manitu, no normalnie kapitalna była by tedy gra Deadfall

30.09.2013 19:07
Nerka
😁
odpowiedz
Nerka
116
Generał

[email protected] Piłeś nie pisz ;D

01.10.2013 20:30
raziel88ck
odpowiedz
raziel88ck
153
Reaver is the Key!

Ja się akurat cieszę, że nie będzie to kolejna gra utrzymana w konwencji nowego Tomb Raidera, czy Uncharted.