Deadpool 2 w produkcji. Ryan Reynolds i Tim Miller zaangażowani w projekt - Gameplay - 15 kwietnia 2016

Deadpool 2 w produkcji. Ryan Reynolds i Tim Miller zaangażowani w projekt

Kilka dni temu gruchnęła wieść, że Ryan Reynolds – odtwórca tytułowej roli w świetnie przyjętym filmie Deadpool – renegocjuje kontrakt z wytwórnią 20th Century Fox w kontekście kontynuacji kinowego przeboju. Najwidoczniej rozmowy zakończyły się sukcesem, gdyż Stacey Snider, wiceprezes firmy, ogłosiła podczas CinemaCon w Las Vegas, że prace nad Deadpool 2 oficjalnie ruszyły (dzięki, Variety).

W głównego bohatera filmu po raz kolejny wcieli się Reynolds, którego kariera – po kilku słabszych momentach – nabrała solidnego rozpędu, a na stołku reżyserskim ponownie zasiądzie Tim Miller. To jednak nie wszystko, gdyż powrót zaliczy cała oryginalna ekipa odpowiedzialna za część pierwszą, ze scenarzystami Rhettem Reesem i Paulem Wernickiem na czele. Ze wstępnych informacji wynika, że w kontynuacji będzie nam dane zobaczyć m.in. Domino oraz Cable’a.

Pierwszy filmowy Deadpool zadebiutował w kinach w lutym, bijąc wiele rekordów kasowych. Do tej pory zarobił na całym świecie ponad 750 milionów dolarów. Już niedługo, bo 10 maja, obraz w reżyserii Tima Millera (był to jego debiut na reżyserskim stołku w przypadku filmu fabularnego, od razu okraszony najlepszymi wynikami spośród wszystkich reżyserów-debiutantów w historii) pojawi się na DVD i Blu-ray.

Gameplay
15 kwietnia 2016 - 13:03