Film o Harley Quinn i bohaterkach DC Comics z zielonym światłem od Warner Bros.? - Gameplay - 17 maja 2016

Film o Harley Quinn i bohaterkach DC Comics z zielonym światłem od Warner Bros.?

Na początku sierpnia na ekrany kin trafi film Suicide Squad. Opowieść o ekipie złoczyńców ze stajni DC Comics, wykonujących najniebezpieczniejsze zadania zapowiada się wybuchowo, w czym duża zasługa Margot Robbie, wcielającej się w Harley Quinn. Okazuje się, że aktorka mająca za sobą przekonujący występ w Wilku z Wall Street, ma spore szanse na występ w samodzielnym filmie poświęconym przygodom pomocnicy Jokera.

Do takich pogłosek dotarła redakcja serwisu The Hollywood Reporter. Z pozyskanych przez nią informacji wynika, że podczas przygotowań do roli Harley Quinn, Margot Robbie została zauroczona plejadą kobiecych postaci z uniwersum DC Comics. Od tego czasu aktorka miałaby pracować z bliżej nieznaną scenarzystką nad koncepcją filmu poświęconego superbohaterkom i ich przeciwniczkom. Podobno wytwórnia Warner Bros. podjęła pomysł i aktualnie trwają rozmowy w kierunku jego realizacji.

Informacje na temat projektu są bardzo skromne. W artykule na łamach THR, oprócz Harley Quinn, która miałaby być centralną postacią opowieści, przewija się Batgirl oraz grupa Birds of Prey, w skład której – oprócz Barbary Gordon – wchodzi wiele kobiecych postaci uniwersum DC Comics (m.in. Black Canary, Catwoman, Katana, Huntress, Lady Blackhawk). Na kolejne szczegóły, i ewentualne potwierdzenie powyższych, musimy więc poczekać.

W Suicide Squad wystąpią m.in. Will Smith (jako Deadshot), Jared Leto (Joker), Margot Robbie (Harley Quinn), Joel Kinnaman (Rick Flagg), Cara Delevingne (Enchantress) i Jai Courtney (Kapitan Bumerang). Film, którego reżyserem jest David Ayer (m.in. Furia, Bogowie ulicy) zadebiutuje w polskich kinach 12 sierpnia. Co ciekawe, od pewnego czasu Warner Bros. rozważa już wyprodukowanie kontynuacji Legionu samobójców, aczkolwiek wszystko zależy od tego, czy pierwsza część odniesie spodziewany sukces.

Gameplay
17 maja 2016 - 14:27