Retro Gaming: materiał wideo z komentarzem – „Alone in the Dark” / część 2 - Antares - 17 lipca 2011

Retro Gaming: materiał wideo z komentarzem – „Alone in the Dark” / część 2

Czy Carnby zostanie podany na kolację?

Wszyscy są w szoku. Nikt nie spodziewał się takiej regularności. Oto przed Wami kolejny odcinek Retro Gaming, w którym nadal rozkładamy na części pierwsze dziadka gatunku survival horror, czyli „Alone in the Dark”. Co ciekawego spotka nas tym razem w mrocznej rezydencji opanowanej przez zło wcielone? Odwiedzimy słynnego „Potwora z Wanny”, golniemy sobie kolejkę, zaserwujemy mieszkańcom domostwa zupę, stoczymy pojedynek z  piratem (takim z Karaibów, nie komputerowym), posłuchamy muzyki naszego rodaka Fryderyka Chopina(!), postrzelamy z łuku... Atrakcji jest sporo, zatem zapraszam Was serdecznie do oglądania.

Temat zamierzam pociągnąć dalej, zatem spodziewajcie się kolejnych odcinków w których ukończę „Alone in the Dark”. Nie znaczy to oczywiście, że zapomniałem o „Prince of Persia 2” czy długiej liście tytułów czekających na pokazanie w materiałach, również z Waszymi sugestiami, za które serdecznie dziękuję.

Moje poprzednie filmy z cyklu Retro Gaming:

Alone in the Dark (część 1 materiału)

Prince of Persia 2

Wolfenstein 3D

Prince of Persia

Snoopy and Peanuts

Antares
17 lipca 2011 - 20:42

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
17.07.2011 22:08
śmigli
37
Generał

Bardzo przyjemnie się to ogląda. Osobiście nie grałem w tą część Alone in the Dark i już raczej nie zagram, a Ty dajesz szanse poznania jej w jakimś stopniu.

Ja bym proponował żebyś z tego zrobił tzw. walkthrough, oczywiście jeżeli będzie Ci się chciało i będzie zainteresowanie.

17.07.2011 22:11
odpowiedz
mafioso12
76
Konsul

Czekam na dalsze filmiki z Alone in the Dark. Ogląda się bardzo przyjemnie a wiem, że gry na pewno sam nie przejdę i chciałbym zobaczyć zakończenie. Pozdrawiam

18.07.2011 00:55
odpowiedz
krzychu2k7
39
Konsul

Tylko żebyś zdążył wszystko co zaplanowałeś :)

Ja osobiście zobaczyłbym jak najwięcej tytułów, bardziej ciekawi mnie kolejna gra niż ciąg dalszy poprzedniej. Chociaż ten Alone jest baardzo uroczy :)

18.07.2011 02:19
odpowiedz
UbaBuba
101
Generał

Wiecej retro! Nie myslalem ze to powiem ale wiekszosc filmikow mnie nudzi (zwlaszcza beczlog ;p) ale twoje retro gaming wymiataja. ;] Az sobie odswieze PoP2.

19.07.2011 17:29
odpowiedz
Bl1zZ
21
Chorąży

Świetny filmik, jedyne do czego sie przyczepię, to moment z tłumaczeniem sterowania i strzałkami.... niestety, albo stety. Jak coś opowiadasz, to prosze dokończ, a nie wbijaj 14 myśli w międzyczasie. A tak to wszystko elegancko ;D Czekam na dalsze!