Wybieramy miss gier // Część dziesiąta - RazielGP - 3 kwietnia 2012

Wybieramy miss gier // Część dziesiąta

W końcu dobrnęliśmy do ostatniej odsłony cyklu "Wybieramy miss gier". Zatem głosujemy dziś na swoją kandydatkę, dając jej tym samym przepustkę do wielce oczekiwanego finału, w którym zmierzy się dziesięć pań. Kobiety te znacie doskonale jako zwyciężczynie poprzednich części. Oznacza to, że będziecie mieli twardy orzech do zgryzienia, ale może to i dobrze? W końcu nikt nie powinien narzekać na te dziewczyny, wszakże zostały wybrane tylko i wyłącznie przez was! To tyle, zatem zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w ankiecie oraz podzielenia się swoimi odczuciami.

W dziesiątej części zdecydowałem się na ukazanie: Amelia, Annah, Aribeth de Tylmarande, Keaira, Madison Paige.

Amelia (King's Bounty)

Skąpo i zarazem bardzo wyzywająco ubrana księżniczka obrała sobie za cel ratunek świata. Z wyglądu może prezentować się niewinnie, ale nie dajcie sie zwieść! Bez mrugnięcia okiem powali dziesiątki wrogich smoków, ktore staną jej na drodze. Pomimo tej nieprzystającej pięknej damie brutalności, Amelia da się lubić i to bardzo.

Annah of the Shadows (Planescape Torment)

Przy pierwszym kontakcie z Anną od razu na usta cisną się słowa: "cóż za urocza diablica". I to pomimo tego, iż nie jestem zwolennikiem jej szatańskiego ogonka. Nie wnikając w zbędne szczegóły, trzeba przyznać, że jest to bardzo intrygująca osoba o niezwykle charyzmatycznym wnętrzu. Jej zachowanie jest chaotyczne i nieprzewidywalne, przez co ciężko jest nam zrozumieć jej poczynania. Jednakże dzięki temu jest tak interesującą kobietą w tym zestawie.

Aribeth de Tylmarande (Neverwinter Nights)

Aribeth można określić jako czystą i nieskrępowaną dobroć.  Przynależy do nacji Palladynów i mocno trzyma się ustalonego przez nich rycerskiego kodeksu. Jest waleczna oraz sprawiedliwa, nie daje się ponieść emocjom. Poza tym dobrze sobie radzi w walce wręcz.

Keaira (Age of Conan)

Ta unikatowej urody dziewoja jest bystra nie tylko pod względem umysłowym, ale i fizycznym. Jest sprzymierzeńcem Króla Conana. Prywatnie dowodzi w tajnej organizacji zrzeszającej bandytów. Jednak nikt z nich nie raczy jej podskoczyć, ze względu na jej wysoką renomę jak i wspaniałe umiejętności.

Madison Paige (Heavy Rain)

Madison nie wstydzi się pokazać swojego ciała, które robi znacznie lepsze wrażenie niż jej buzia. Mieszkająca samotnie dziennikarka miewa czesto problemy z bezsennością oraz nękającymi jej umysł koszmarami. Poza tym jest twarda, przebiegła i bardzo inteligentna.

Powyżej scharakteryzowałem Wam dziesiątą i zarazem ostatnią seksowną piątkę, dlatego kończąc tę część chciałbym zaprosić Was do czynnego udziału w ankiecie jak i do podzielenia się swoim zdaniem w komentarzach.

RazielGP
3 kwietnia 2012 - 18:13

Głosuję w 10 części na:

Amelia 17,3 %

Annah 33,7 %

Aribeth de Tylmarande 9,4 %

Keaira 30 %

Madison Paige. 9,6 %