WCZASY: Szczawnica - Dzień 0 - RazielGP - 20 lipca 2013

WCZASY: Szczawnica - Dzień 0

Takim oto widokiem Szczawnica wita wczasowiczów

W poniedziałek 22 lipca wybieram się do Szczawnicy. Powrót planowany jest zaś 26, bądź 27 lipca. Wyruszam o 7 rano, więc na miejsce powinienem zajechać w południe. W związku z wyjazdem wpadłem na pomysł, aby przedstawić wam tę interesującą miejscowość, w której każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Już w zeszłym roku wybrałem się do Szczawnicy, gdzie zaznajomiłem się częściowo z miasteczkiem oraz okolicami. W tym zaś planuję odwiedzić nie tylko znane mi już miejsca, ale i poznać nowe. Plan działań zostanie podzielony na dni, dzięki czemu dowiecie się ile atrakcji można bez pośpiechu zaliczyć w ciągu doby. Postaram się również o zdjęcia oraz o podanie kwot potrzebnych do urzeczywistnienia moich celów.

Oprócz tego możecie także liczyć na kolejny zestaw recenzji południowych (głównie słowackich i czeskich) browarów w cyklu Razielowa piwoteka. W końcu warto sobie piwne życie nieco urozmaicić, prawda? Możliwe, że spróbuję także czegoś mocniejszego, ale nie jestem pewien, czy będę o tym wspominał. Wszystko zależy od tego, czy będą to produkty godne uwagi.

Po przyjeździe opiszę dokładne wrażenia z wczasów, a także chętnie odpowiem na wasze pytania znajdujące się w komentarzach pod wpisem. Z kolei dzisiejszy wątek, czyli "Dzień 0" to wstęp mający przybliżyć wam moje plany dotyczące tego cyklu.

Pozdrawiam i życzę udanych wakacji!

Polub, zaćwierkaj lub wykop Raziela oraz jego wpisy, jeśli przypadły ci do gustu. Z góry dziękuję za klik.

RazielGP
20 lipca 2013 - 19:45