Złota Piąteczka: Najciekawsze wieści z San Diego Comic-Con 2013 - Joorg - 24 lipca 2013

Złota Piąteczka: Najciekawsze wieści z San Diego Comic-Con 2013


Przez ostatnie kilka dni byliśmy wręcz bombardowani wiadomościami napływającymi z konwentu w San Diego, który skupiał się na serialach, komiksach, filmach i książkach. Postanowiłem przejrzeć sobie spokojnym okiem jeszcze raz wszystkie informacje i wybrać pięć tych najbardziej interesujących.

5. Kolejny tom "Pieśni Lodu i Ognia" w przyszłym roku!

Wieść o tym, że już w 2014 roku wydany zostanie nowy tom "Pieśni Lodu i Ognia" nie tylko ucieszy miłośników książek George'a R.R. Martina ale uspokoi także fanów serialu Gry o Tron. Jak wiadomo produkcja stacji HBO zaczyna doganiać książki i jeśli do tego dojdzie twórcy będą musieli zaserwować nam przerwę, a tego byśmy nie chcieli. Całe szczęście na razie do tego nie dojdzie.


4. "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." może okazać się świetnym serialem!

Podczas panelu nadchodzącego serialu stacji ABC "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." pokazano CAŁY pierwszy odcinek tej produkcji. Co więcej, publiczność była zachwycona, więc chyba mamy na co czekać. W obsadzie serialu opowiadającym o dziejach światowej organizacji broniącej porządku S.H.I.E.L.D. znalazła się Cobie Smulders (Robin z HIMYM), która ponownie wcieli się w rolę Agentki Marii Hill. Jeśli pierwszy sezon odniesie sukces, to aktorka na stałe zagości w drugim. Dodatkowo w serialu zobaczymy wielu, wielu bohaterów z uniwersum Marvela.


3. "Avengers: Age of Ultron" będzie epickim sequelem!

Czekacie na kolejną część Avengersów? Na Comic-Conie zdradzono kilka ciekawych szczegółów. Pełny tytuł produkcji brzmi "Avengers: Age of Ultron" i wskazuje on głównego przeciwnika Mścicieli, Ultrona. W komiksach była to bardzo mroczna postać i taki będzie również sam film. Co więcej, ekipa superbohaterów będzie musiała opuścić Nowy Jork by skupić się na ratowaniu CAŁEGO świata. W końcu.

Dodatkowo kluczowym wprowadzeniem do crossovera filmów Marvela ma być najnowsza produkcja o Kapitanie Ameryka. Ukaże się on w 2014 roku i połączy najważniejsze wątki Avengersów oraz zobaczymy w nim największą liczbę członków tej drużyny. To właśnie końcowa scena ma sprawić, że z wielką ochotą wybierzemy się do kina na "Avengers: Age of Ultron".


2. Czwarty sezon "The Walking Dead" będzie powalający!

Wystarczy obejrzeć bardzo długi trailer nadchodzącej serii by przekonać się, że jest na co czekać. Sami twórcy zapowiadają, że będzie to najlepszy sezon ze wszystkich. Premiera odbędzie się 13 października. W połowie serii będziemy musieli przeżyć przerwę, aż do lutego następnego roku. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun (uwaga na spojlery!).


1. Nadchodzi crossover "Gwiezdnych Wojen" z "Fineaszem i Ferbem"

Najbardziej ekscytująca nowina z San Diego Comic-Con. Na ten crossover czekaliśmy chyba wszyscy. Fineasz i Ferb zawitają na Tatooine i zamieszkają na farmie niedaleko domu Luke'a Skywalkera. Początkowo prowadzić będą życie pustynnych farmerów, jednak po jakimś czasie wdadzą się w konflikt z Imperium i pomogą rebeliantom. Na ten niesamowity odcinek będziemy musieli poczekać aż do 2014 roku. Wielka szkoda...


1. Superman i Batman w jednym staną filmie!

Okej, a teraz bez żartów. Niewątpliwie najciekawszą informacją jest ta o nadchodzącym filmie z udziałem dwóch najsłynniejszych postaci z uniwersum DC. Tak, w "Man of Steel 2" (tytuł roboczy) obok Supermana stanie także Batman. I nie będzie to Batman z trylogii Nolana, ale zupełnie nowa kreacja. Jak na razie trwają poszukiwania aktora, który wcieli się w rolę Mrocznego Rycerza. I jak tu nie kochać kina?


Śledziliście wieści z San Diego Comic-Con? Jaka informacja najbardziej Was zaciekawiła?

Zapraszam do śledzenia mojego profilu na Facebooku.

Joorg
24 lipca 2013 - 00:58