Iron Man 4? Robert Downey Jr. nie ma nic przeciwko - Gameplay - 28 kwietnia 2016

Iron Man 4? Robert Downey Jr. nie ma nic przeciwko

Robert Downey Jr. – odtwórca roli Tony’ego Starka, głównego bohatera serii filmów na podstawie komiksowych opowieści o Iron Manie – wyznał w wieczornym paśmie informacyjnym telewizji ABC, że czuje się na siłach, aby nakręcić czwarty film o przygodach bogatego przedsiębiorcy i filantropa (dzięki, MovieWeb).

Oczywiście nie można traktować tej wypowiedzi jako oficjalnego potwierdzenia, że Iron Man 4 faktycznie powstanie. Trzeba jednak przyznać, że taka deklaracja to już całkiem dużo. Tym bardziej, że kinowa ekspansja komiksów Marvela jest przedsięwzięciem rozpisanym na lata i ujęcie w planach kolejnego filmu o Iron Manie jest jak najbardziej realne.

Cokolwiek by się nie działo, w najbliższym czasie zdecydowanie nie będziemy mogli narzekać na brak Iron Mana w kinach, gdyż superbohater wystąpi gościnnie w dwóch nadciągających obrazach Marvela: Kapitanie Ameryce: Wojnie bohaterów (premiera już 6 maja) oraz Spider-Man: Homecoming (7 lipca 2017 roku). Z kolei w maju 2018 roku dołączy do innych herosów w pierwszej części filmu The Avengers: Infinity War.

To oczywiście nie wszystkie kinowe atrakcje, jakich możemy spodziewać się w kolejnych latach w ramach tzw. Marvel Cinematic Universe. Na swoje premiery czekają jeszcze Strażnicy Galaktyki 2 (5 maja 2017), Thor: Ragnarok (3 listopada 2017), Black Panther (16 lutego 2018), Ant-Man and the Wasp (6 lipca 2018), Captain Marvel (8 marca 2019), druga część The Avengers: Infinity War (3 maja 2019) oraz Inhumans (12 lipca 2019 – debiut być może zostanie opóźniony).

Na tym jednak nie kończą się plany Marvela. Firma myśli już bowiem o Czwartej Fazie MCU, w ramach której możemy spodziewać się m.in. Strażników Galaktyki 3 oraz samodzielnego filmu o Czarnej Wdowie.

Gameplay
28 kwietnia 2016 - 14:39