Narcos - zobacz zwiastun drugiego sezonu serialu o Pablo Escobarze - Gameplay - 24 sierpnia 2016

Narcos - zobacz zwiastun drugiego sezonu serialu o Pablo Escobarze

Wszystkim fanom wysoko ocenianego serialu Narcos przypominamy, że 2 września na platformie Netflix zadebiutuje drugi sezon produkcji. 10-odcinkowa seria opowie o dalszych losach szefów narkotykowych karteli, w tym przede wszystkim o kolejnych kluczowych wydarzeniach z życia słynnego Pablo Escobara, jednego z najbogatszych kryminalistów w historii. O zbliżającej się premierze nie pozwala zapomnieć także sam Netflix – w sieci zadebiutował zwiastun drugiego sezonu oraz promujący go plakat.

Pierwszy sezon serialu Narcos zadebiutował na Netfliksie 28 sierpnia ubiegłego roku. Akcja produkcji rozpoczyna się pod koniec lat 70. XX wieku, z chwilą rozkręcenia przez Escobara pierwszego narkotykowego biznesu, a kończy w 1992 roku, kiedy baron ucieka ze swojej luksusowej rezydencji La Catedral, zamienionej z jego własnej inicjatywy na więzienie. Druga seria opowie o polowaniu na Escobara (w tym o krwawych odwetach organizacji Los Pepes) i najpewniej dobiegnie końca wraz z chwilą jego śmierci 2 grudnia 1993 roku.

Główną rolę w Narcos gra Wagner Moura (Elysium). Na ekranie towarzyszą mu Boyd Holbrook (Zaginiona dziewczyna, Intruz) oraz Pedro Pascal (Gra o tron), wcielający się w agentów DEA Steve’a Murphy’ego i Javiera Peñę. Producentami serialu są José Padilha (RoboCop) i Eric Newman (Ludzkiedzieci). Na koniec warto dodać, że pod koniec września na urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS zadebiutuje gra Narcos: Cartel Wars, tworzona przez studio FTX Games na licencji serialu.

Gameplay
24 sierpnia 2016 - 15:13