Forfiter #1 Mod który roztańczył świat! - ROJO - 10 grudnia 2010

Forfiter #1 Mod, który roztańczył świat!

Forfitery to mini-felietony. Mniejsze od Rojopojntofwiu, ale większe od Szybkiej rozkminy.

Gramy w grę. Poznajemy fabułę. Wczuwamy się i maksymalnie angażujemy w opowiadaną historię. Poznajemy bohaterów oraz ich losy. Z łzą w oku, kończymy przygodę. Wiele sytuacji zapadło nam w pamięć i z sentymentem będziemy o nich opowiadać innym... A gdyby tak wywrócić to wszystko do góry nogami? Sprawić, by cały świat poważnej gry… zaczął nagle tańczyć? Dobrzy, źli, brzydcy. Wszyscy! Zapraszam do prezentacji możliwości modyfikacji, dzięki której każdy może zostać reżyserem postnuklearnych teledysków!

Modyfikację do gry Fallout 3 o nazwie Umpa Animation możecie ściągnąć z tego miejsca (zakładka Files). Obowiązkowymi dodatkami do moda będą The Groovatron (masa różnych póz i stylów tanecznych) oraz Monster Costumes (obszerny zbiór śmiesznych przebrań i masek).

Obsługa moda nie jest prosta (proszę dokładnie przeczytać informacje zawarte w zakładkach Description). Z braku jakichkolwiek ograniczeń (wyjątkiem jest nasza wyobraźnia i kreatywność) w kwestii ingerencji w kod gry, zabawa daje jednak wiele frajdy i satysfakcji. Jedno jest pewne, przy wgranej odpowiednio dobrej muzie - ogląda się to po prostu fantastycznie. Zawsze możecie sami coś nakręcić i pokazac swoje dzieło znajomym na domówce lub odpalić im zestaw już stworzonych teledysków z tego miejsca.

Poniżej mój faworyt. Przykład sytuacji, w której do dobrego teledysku, nie trzeba zatrudniać profesjonalnych aktorów czy tancerzy. You can dance!

Forfitery:

#1 Mod, który roztańczył świat!

#2 Najciekawsze kostiumy postaci z gier!

#3 Paintball to nie zabijanie! Nie dla wszystkich...

#4 Książka zdejmująca klątwę palenia

#5 FanArt

#6 Załóż kurtkę, weź lekarstwa

ROJO
10 grudnia 2010 - 09:06