Szybka rozkmina #8 Azjaci oszaleli - ROJO - 9 marca 2011

Szybka rozkmina #8 Azjaci oszaleli

Szybka rozkmina to cykl mini-felietonów, który oprócz ukazania interesującego zjawiska, gamingowej ciekawostki, śmiesznego filmiku lub ukrytego bonusu -  zaprasza Was do dyskusji na konkretny temat i wzięcia udziału w ankiecie.

Czy jest to zdany egzamin, wygrana w totka, zgoda na randkę czy dzień premiery utęsknionej gry. Ucieszyć się wypada. Sytuacja daleka od rozpaczy. Azjaci, czyli osoby, które mogą być Japończykami urodzonymi w Wietnamie, mieszkającymi w Korei, a i tak zostaną nazwani Chińczykami – potrafią się cieszyć z rzeczy niewielkich, wręcz trywialnych. Pokazuje to reklama tajemniczego Spongeboba. Oprócz podejrzanej ankiety, chorej galerii i histerycznego filmiku – zapraszam do dyskusji na temat szczęścia. Czym ono dla Was jest i jak go okazujecie. Enter the madness!

Na otarcie łez po ostatnim odcinku „Mody na sukces”, pora na poprawę humoru. Ostrzegam jednak. Amok, histeria, fascynacja, obłęd. Po azjatycku, na ostro. McHard, czyli co może gadająca słomka!

Można ich zrozumieć. Taka mentalność i podejście. Bogowie ultra praktycznych gadżetów, pomysłodawcy szokujących teleturniejów, miłośnicy robienia zdjęć. Czemukolwiek, komukolwiek, kiedykolwiek. Generalnie, twórcy przeróżnego krejzi shitu. Azjaci oszaleli. Nie pierwszy, nie ostatni raz :)

WTF?

Wróćmy jednak do pytania zadanego we wstępie. Jak to z Wami jest? Uważacie, że szczęście to krótka,  bardzo przyjemna chwila, na którą przykładowo złożyła się masa różnych elementów takich jak finanse, miłość, zdrowie, rozrywka, powodzenie, itp. czy może to dłuższy, niekoniecznie wytłumaczalny stan umysłu? Z czego w życiu ucieszyliście się/cieszycie się najbardziej? Azjatom wystarczy Spongebob, a Wam?  

P.S. Jeśli podoba Ci się mój Blog, znalazłeś/-aś w nim coś dla siebie (jakiś stały cykl, konkretny dział, itp.) i posiadasz konto na Facebook'u, "Polub go" po prawej stronie pod moim avatarem. Z góry Ci za to dziękuje. Doceniam i pozdrawiam. ROJO

Szybka rozkmina:

#1 Crysis 2 w 3D. Opinia Jamesa Camerona (rozmawiamy o sprzęcie 3D)

#2 Hand Cannon w Dead Space 2. Jesteś Hardkorem? (rozmawiamy o poziomach trudności)

#3 Move na PC? (rozmawiamy o kontrolerach ruchowych)

#4 Przeskoczyć flagę w Mario (rozmawiamy o jumpingu)

#5 Nowe kostiumy w Mass Effect 2 (rozmawiamy o strojeniu Avatarów)

#6 Komiksy połączą Batmany! (rozmawiamy o fabularnych poczekajkach łączących części gier)

#7 Ostatni odcinek "Mody na sukces" (rozmawiamy o serialach-tasiemcach)

#8 Azjaci oszaleli (rozmawiamy o szczęściu)

ROJO
9 marca 2011 - 16:18

Ucieszyłeś/-aś się kiedyś z czegoś w taki sposób jak bohaterowie w/w reklamy ?

TAK. Mam tak cały czas. Bardzo podobnie okazuję radość. Nie ważne czego ona dotyczy. 5,1 %

TAK. Raz czy dwa się zapomniałem/-łam i odwaliłem/-am taki numer, konsternując wszystkich wokół. 7,7 %

NIE, to chore. Ograniczam się do zwykłego uśmiechu i wewnętrznej satysfakcji. 17,9 %

Nie wiem co to szczęście. Znany jest mi tylko ból i cierpienie. 3,8 %

ROJO, Ty idioto. To jest reklama, ktoś im tak kazał… 46,2 %

Mam Intel Core 2 Duo, 2 giga i 9600GT. Pójdzie mi ta gra? 19,2 %