freddiew: Przegląd jazdy #4 - ROJO - 2 kwietnia 2011

freddiew: Przegląd jazdy #4

Freddie Wong (freddiew) otworzył swojego czasu cykl „Creative Nerds!”. Jest to jednak postać tak interesująca i płodna, że postanowiłem poświęcić jej specjalną serię artykułów. W poprzedniej części zobaczyliśmy raj według Freddiego, jego pojedynek na lasery z załogą UFO, dowiedzieliśmy się czym jest plażowa sprawiedliwość, jak wyglądałby William Tel ze snajperką zamiast kuszy oraz co powstało z naniesienia efektów Rock Banda na rzeczywistość. Zestawienie zamknął Time Crisis w wykonaniu naszego nerda wraz z Andym Whitfieldem (Spartakus). Dzisiaj raz jeszcze zobaczymy pierwszy level Mario FPP, ale w 3D!, Jedi wandali, oryginalny skok po zakupy oraz dwuczęściowy, krótkometrażowy film inspirowany serią Modern Warfare. Będzie się działo, by żyć się chciało. Zapraszam. Standardowo, Wasz Rojcio i Freddie - skołowali dla Was przepyszną porcję niezapomnianych wrażeń. Udanego weekendu! Enjoy. Enjoy na maksa!

By poznać bliżej postać freddiegow, odsyłam Was do pierwszego odcinka innej serii artykułów (w linku poniżej). Dowiecie się z niego kto to w ogóle jest, czym zasłynął, co robi, jak to robi i dlaczego. Znajdziecie tam również zestaw filmików, którymi freddiew zawojował serwis YouTube.

Creative Nerds! #1 freddiew

Tyle dla gapciów. Zwróćcie również uwagę na ekrany końcowe każdego filmiku i zobaczcie jak ciekawie można zaprezentować odnośniki do innych swoich prac. Większość jego dokonań ma swoją oddzielną wersję w stylu behind the scenes. Również polecam. Nie przedłużając sprawy, przejdźmy do przeglądu jego filmów. Tych najświeższych, jak i trochę starszych, których wcześniej nie publikowałem. Have fun with the gun!

Mario FPP in 3D!

Jak wyglądałby pierwszy etap Mario w FPP mieliście okazję dowiedzieć się w drugiej części cyklu. A co powiecie na wrzucenie tego wszystkiego jeszcze w pełne 3D? O tak! Niestety tylko dla posiadaczy odpowiedniego sprzętu umożliwiającego tego typu odbiór. Filmik więc tylko dla wybranych i specjalnie wyposażonych. Powiedzcie w komentarzach jak było, bo ja opcji na 3D Vision nie mam:(

Jedi A-holes

W dorobku Freddiego nie mogło zabraknąć inspiracji Star Wars i walki na miecze świetlne! Epickie pojedynki, bezczelny wandalizm, atak na skrzynki pocztowe, niecne wykorzystanie mocy i zatrzymywanie samolotów. Dla tego kolesia nie ma rzeczy niemożliwych. Robi z rzeczywistością co chce!

Modern Warfare: Frozen Crossing Pt. 1

Modern Warfare w realu. Arktyczny klimat, masa pukawek, legendarny Ghost i przemyślana fabuła. Bardzo rozbudowany projekt. Jeden z najdłuższych filmików Freddiego. Widać, że to kocha, widać, że mu to wychodzi. Krytyka go nie obchodzi. Jedzie dalej korzystając z gamingowych alej!

Modern Warfare: Frozen Crossing Pt. 2

Część druga powyższej jazdy i mocny finał. Szacun za efekty, brawa za oddanie. Kolejne od Freddiego pyszne dla oczu danie.

Skydiving Out My Front Door

Rozumiem pójść do sklepu. Ale w takim stylu? Gdybym miał podobną możliwość, po zakupy wybierałbym się częściej. Bardziej ochoczo, z większa przyjemnością. Watch this out!

P.S. Jeśli podoba Ci się mój Blog, znalazłeś/-aś w nim coś dla siebie (jakiś stały cykl, konkretny dział, itp.) i posiadasz konto na Facebook'u, "Polub go" po prawej stronie pod moim avatarem. Z góry Ci za to dziękuje. Doceniam i pozdrawiam. ROJO

Freddiew:

Przegląd jazdy #1

Przegląd jazdy #2

Przegląd jazdy #3

Przegląd jazdy #4

Na temat:

Creative Nerds! #1 freddyw

ROJO
2 kwietnia 2011 - 10:07