freddiew: Przegląd jazdy #1 - ROJO - 11 marca 2011

freddiew: Przegląd jazdy #1

Freddie Wong (freddiew) otworzył swojego czasu cykl „Creative Nerds!”. Jest to jednak postać tak interesująca i płodna, że postanowiłem poświęcić jej specjalną serię artykułów. Dlaczego akurat jemu? Ebeeto (AVGf) siedzi na tyłku i nic nie robi, a James Rolfe (AVGN) tworzy filmiki (jeśli chodzi o formę) - w pewnym stopniu już przewidywalne. Freddiew to jednak typ nieobliczalny. Pozytywny wariat bez konkretnego cyklu, który tworzy spontanicznie, od serca. Zawsze jednak z porządnym uderzeniem, genialnym pomysłem i kosmicznym wykonaniem. „Przegląd jazdy” zestawi dla Was jego najnowsze dokonania z dziedziny „gamingowej kinematografii”. W odcinku-pilocie dowiecie się o czym marzą duzi chłopcy, co może gitara, na czym polega ołowiane tango, a także jak powinno się kręcić sceny akcji. Materiał uzupełni filmik, który w ultra-szybki sposób podsumuje sezon 2010 dokonań Freddiego. Zapraszam. Będzie się działo. Każdy w tej jeździe znajdzie coś dla siebie. Nikt jej jednak nie zapomni. Nie ma życia bez porycia! Wójcio ROJO Wam to mówi, a freddiew pokazuje!

By bliżej poznać bohatera nowego cyklu na GP, odsyłam Was do pierwszego odcinka innej serii artykułów (w linku poniżej). Dowiecie się z niego kto to w ogóle jest, czym zasłynął, co robi, jak to robi i dlaczego. Znajdziecie tam również zestaw filmików, którymi freddiew zawojował serwis YouTube.

Creative Nerds! #1 freddiew

Tyle tytułem obligatoryjnego wstępu i wyjaśnienia. Nie przedłużając sprawy, przejdźmy do przeglądu jego najświeższych dokonań.

Guitar Army

Freddy Wong zdobył w 2007 roku (World Series of Video Games) pierwszą nagrodę w Guitar Hero 2, za wykonanie utworou "Less Talk More Rock". Zgromadził dzięki temu środki na zakup sprzętu, który umożliwia mu taką, a nie inną działalność artystyczną. Zamiłowanie do gry na gitarze jest więc całkowicie zrozumiałe. Świetnie nakładające się plany, genialna nuta. Werbalny atak klonów szalonego azjaty! Multiinstrumentalnego azjaty!

Gun Size Matters

Całość przywodzi na myśl ostatnią scenę z filmu „Mr. & Mrs. Smith”. Mamy więc atrakcyjną parę w potrzasku, tonę latających pocisków, efektowne przeładowywanie giwer i unikanie kul. Niezła jazda, wzorowa współpraca, rozbrajający montaż. Tango i zapach ołowiu. Freddiew style!

Huge Guns

Każdy chłop kocha porządne giwery. Każdy by z jakiejś postrzelał. Niektórzy grają w gry, inni idą do wojska. Nieważne. Dla frieddiegow i jego ekipy, zwykła klamka to za mało. Oto krótki filmik, o tym, iż rozmiar ma znaczenie!

Epic VFX Time

O czym powinno się pamiętać podczas kręcenia dobrej sceny do filmu sensacyjnego? Freddie Wong wraz z kumplem radzą na co zwrócić uwagę. More guns!

2010: A Symphony of Violence

Na zakończenie bardzo ciekawy patent na podsumowanie wielogodzinnych zmagań w niecałe 2 minuty. Zobaczymy więc wszystkie filmiki Freddiego z 2010 roku, w wyjątkowo nie zwolnionym, a przyspieszonym tempie. Genialna opcja dla osób, którym postać Wonga jest obca lub dla tych, co przegapili niektóre jego dzieła. Zapnijcie pasy i enjoy!

Już niedługo pojawi się również kolejny odcinek z serii "Creative Nerds!", w którym zaprezentuję postać wyjasniającą kwestię tego całego "Boomheadshotowania". Moja fascynacja zostanie wyjaśniona. Stay tooned!

P.S. Jeśli podoba Ci się mój Blog, znalazłeś/-aś w nim coś dla siebie (jakiś stały cykl, konkretny dział, itp.) i posiadasz konto na Facebook'u, "Polub go" po prawej stronie pod moim avatarem. Z góry Ci za to dziękuje. Doceniam i pozdrawiam. ROJO

Freddiew:

Przegląd jazdy #1

Przegląd jazdy #2

Przegląd jazdy #3

Przegląd jazdy #4

Na temat:

Creative Nerds! #1 freddyw

ROJO
11 marca 2011 - 16:40