freddiew: Przegląd jazdy #3 - ROJO - 26 marca 2011

freddiew: Przegląd jazdy #3

Freddie Wong (freddiew) otworzył swojego czasu cykl „Creative Nerds!”. Jest to jednak postać tak interesująca i płodna, że postanowiłem poświęcić jej specjalną serię artykułów. W poprzedniej części zobaczyliśmy jakie są efekty zatrzymania czasu, podpalenia rąk, masakry troli oraz jazdy gokartem w stylu Mario. Sam wąsaty hydraulik, wystąpił również w wersji FPP! Dzisiaj zobaczymy raj według Freddiego, jego pojedynek na lasery z załogą UFO, dowiemy się czym jest plażowa sprawiedliwość, jak wyglądałby William Tel ze snajperką zamiast kuszy oraz co powstanie z naniesienia efektów Rock Banda na rzeczywistość. Zestawienie zamknie Time Crisis w wykonaniu naszego nerda wraz z Andym Whitfieldem (Spartakus). Zapraszam. Jest Freddie, jest impreza. Za równo on, jak i Wasz Rojcio - życzą Wam udanego weekendu. Z filmikami i poza nimi. Have fun!

By poznać bliżej postać freddiegow, odsyłam Was do pierwszego odcinka innej serii artykułów (w linku poniżej). Dowiecie się z niego kto to w ogóle jest, czym zasłynął, co robi, jak to robi i dlaczego. Znajdziecie tam również zestaw filmików, którymi freddiew zawojował serwis YouTube.

Creative Nerds! #1 freddiew

Tyle dla gapciów. Zwróćcie również uwagę na ekrany końcowe każdego filmiku i zobaczcie jak ciekawie można zaprezentować odnośniki do innych swoich prac. Większość jego dokonań ma swoją oddzielną wersję w stylu behind the scenes. Również polecam. Nie przedłużając sprawy, przejdźmy do przeglądu jego filmów. Tych najświeższych, jak i trochę starszych, których wcześniej nie publikowałem. Enjoy!

Real UFO Sighting!

Freddie zamienia ołów na laser. Mimo, że zmusiła go do tego sytuacja, z nowym orężem radzi sobie całkiem nieźle. No i nie ma to jak kontrolować UFO padem do Xboxa!

Near-Death Experience

O czym śni Freddy? Jak wyobraża sobie raj? Skraj śmierci i brutalna pobudka. Pod drugiej stronie wcale nie musi być tak źle :)

Beach Justice

Dachy budynków, latające kule, bezlitosna pogoń. Na koniec zemsta i epicki pojedynek. Freddie, broń palna i efekty. Standard. Standard, który kochamy.

.50 Cal William Tel

Kaliber .50 to poważna sprawa. Pierwotnie rusznica przeciwpancerna, aktualnie rarytas dla snajperów. Freddie prezentuje współczesnego Williama Tela. Rezygnuje z kuszy, decydując się na ciężką snajperę, jabłko zamienia na arbuz, samemu będąc stojakiem na wymieniony owoc. Z tego nie wyjdzie nic lajtowego.  

Future Rock Band

Po co nam 3D i stos kontrolerów ruchowych? Pójdźmy dalej! Postawmy na hologram! Zaraz dowiecie się, co wyjdzie z naniesienia efektów gry muzycznej na Rock Bandowskie instrumenty. Bębny, keyboardy, gitary i fajna nuta. Całość robi ogromne wrażenie.

Time Crisis - Ft. Andy Whitfield

Klasyczny celowniczek w realu! Freddiew + Andy Whitfield + za dużo amunicji. Zostawmy gladiusy, chwyćmy za gnaty! Insert Coin i do dzieła!

P.S. Jeśli podoba Ci się mój Blog, znalazłeś/-aś w nim coś dla siebie (jakiś stały cykl, konkretny dział, itp.) i posiadasz konto na Facebook'u, "Polub go" po prawej stronie pod moim avatarem. Z góry Ci za to dziękuje. Doceniam i pozdrawiam. ROJO

Freddiew:

Przegląd jazdy #1

Przegląd jazdy #2

Przegląd jazdy #3

Przegląd jazdy #4

Na temat:

Creative Nerds! #1 freddyw

ROJO
26 marca 2011 - 08:40