freddiew: Przegląd jazdy #2 - ROJO - 19 marca 2011

freddiew: Przegląd jazdy #2

Freddie Wong (freddiew) otworzył swojego czasu cykl „Creative Nerds!”. Jest to jednak postać tak interesująca i płodna, że postanowiłem poświęcić jej specjalną serię artykułów. W pierwszej części dowiedzieliśmy się o czym marzą duzi chłopcy, co może gitara, na czym polega ołowiane tango, a także jak powinno się kręcić sceny akcji. Dzisiaj zobaczymy jakie są efekty zatrzymania czasu, podpalenia rąk, masakry troli oraz jazdy gokartem w stylu Mario. Sam wąsaty hydraulik, wystąpi również w wersji FPP! Całość materiału uzupełni ciekawe podziękowanie Freddiego za milion subskrypcji. Zapraszam. Kolejna dawka wyśmienitej, filmowej jazdy i niezapomnianego humoru została dla Was przygotowana. Tak na umilenie weekendu. Have fun!

By poznać bliżej postać freddiegow, odsyłam Was do pierwszego odcinka innej serii artykułów (w linku poniżej). Dowiecie się z niego kto to w ogóle jest, czym zasłynął, co robi, jak to robi i dlaczego. Znajdziecie tam również zestaw filmików, którymi freddiew zawojował serwis YouTube.

Creative Nerds! #1 freddiew

Tyle dla gapciów. Zwróćcie również uwagę na ekrany końcowe każdego filmiku i zobaczcie jak ciekawie można zaprezentować odnośniki do innych swoich prac. Większość jego dokonań ma swoją oddzielną wersję w stylu behind the scenes. Również polecam. Nie przedłużając sprawy, przejdźmy do przeglądu jego najświeższych filmów.

Time Freeze Shootout

Freddie lubi bawić się czasem. Często go zwalnia, przyspiesza lub cofa. Dzisiaj zobaczycie jak postanowił go... zatrzymać! Po co? Co to dało? Nieistotne. Ważne jak wyglądało! Freddie radzi co zrobić w sytuacji, gdy ktoś nas zaatakuje, a my nie mamy się czym obronić.

Fire Hands

Niby nic takiego, a widzimy co potrafi profesjonalna obróbka graficzna. Generalnie cała działalność artystyczna Freddiego to zabawa efektami specjalnymi. Jazda na wysokim poziomie.

Troll Massacre

Bezlitosna masakra troli różnej maści, w różnym stylu. Prawdziwy, czy forumowy - nie wstanie po headshocie młotem czy salwie ze strzelby. Mocna nuta oraz epickie finishery rodem z Duke'a.

Real Life Mario Kart!

Są gokarty, jest tor, jest wyścig. Cały bajer tkwi w zgarnianych PowerUp'ach i ich efektownym użyciu. 3, 2, 1 Start!

First Person Mario

Zastanawialiście się kiedyś jak by wyglądał pierwszy etap Mario w FPP? Dzięki poniższemu filmikowi macie ku temu okazję. Rozwalanie bloczków, zgarnianie kasy, szamanie grzybków (?), wesołych gwiazdek i kwiatuszków. Znane efekty dźwiękowe, dodatki rodem z ostatniego CoD-a oraz ta sama rozgrywka w wersji standardowej w rogu ekranu. Moja stara przeszła Mario w lewo, a Ty?

1 Million Subs in 1 Year

Mniej akcji, więcej rozbrajających dialogów. Ciekawe podsumowania, mocne liczby, interesujące analizy. Freddie wspomina, przypomina i dziękuje. Milion subskrypcji w rok. Niezły wynik. W pełni zasłużony. Gratki!

P.S. Jeśli podoba Ci się mój Blog, znalazłeś/-aś w nim coś dla siebie (jakiś stały cykl, konkretny dział, itp.) i posiadasz konto na Facebook'u, "Polub go" po prawej stronie pod moim avatarem. Z góry Ci za to dziękuje. Doceniam i pozdrawiam. ROJO

Freddiew:

Przegląd jazdy #1

Przegląd jazdy #2

Przegląd jazdy #3

Przegląd jazdy #4

Na temat:

Creative Nerds! #1 freddyw

ROJO
19 marca 2011 - 11:32