Gilotyna głowy nie ucina czyli nowy gameplay z Battlefield 3 [AKTUALIZACJA] - barth89 - 16 września 2011

Gilotyna głowy nie ucina, czyli nowy gameplay z Battlefield 3 [AKTUALIZACJA]

Jeżeli podobał się Wam ostatni teaser z Battlefield 3, zatytułowany "Operation Guillotine" to z pewnością zainteresujecie się poniższym filmikiem, nagranym metodą "na partyzanta".

Kilka faktów: gameplay pochodzi z kampanii singleplayer i rozgrywa się w nocy. Dzięki temu możemy przyjrzeć się niezłej grze świateł - uwagę przykuwają przede wszystkim lampy (mogące nas oślepić) oraz latające w powietrzu pociski. Fragment ten nie porywa w żaden sposób - nie dzieje się nic spektakularnego, a grafika też pozostawia pewien niedosyt (czy to wina wersji konsolowej? A może nocne misje będą piętą achillesową nowego "beefa"?).  Przypominam też, że cały czas czekamy na pełną wersję trailera "Operation Guillotine" - z pewnością będzie on bardziej widowiskowy.

[AKTUALIZACJA] Pojawił się już trailer "Operation Guillotine". Obejrzycie go w rozwinięciu newsa. 

 Trailer zbyt wiele nie wnosi - widzimy praktycznie to samo co w teaserze, ale w dłuższej formie. Grafika i gameplay prezentują się lepiej niż na kiepskiej jakości filmiku (no shit, Sherlock), ale prawdopodobnie przyczyną jest większe skondensowanie akcji. Naprawdę chciałbym zobaczyć w tym momencie dwa gameplaye - z konsol i PC. Wtedy moglibyśmy wysnuć pewne wnioski.

 Co sądzicie o nowym trailerze?

barth89
16 września 2011 - 20:41