League of Legends inaczej #3 - evilmg - 22 maja 2013

League of Legends inaczej #3

W sieci można znaleźć tony różnych poradników, tipsów i innych przechwałek związanych z wieloma grami, ale chyba żadna z nich nie może pod tym względem konkurować, przynajmniej jeśli chodzi o tempo wypluwania kolejnych "dzieł", z League of Legends. Dziś, po raz kolejny, chciałbym podzielić się z wami kilkoma linkami prowadzących do radosnej twórczości fanów tej gry. Nuda? Nie byłbym sobą gdybym nie wybrał także tych mniej... konwencjonalnych twórców!

 

Tym razem możecie się spodziewać sporo humoru, czasem rubasznego, trochę poradników i w bonusie kilka streamów, które wyróżniają się zwłaszcza tym, że prowadzą je młode damy. A co! W lolu płeć piękna też występuje...

  1. DanteAxeProduction

 

DanteAxeProduction to kanał publikujący animowane materiały powiązane z lolem. Wszystkie w całkiem dowcipnej konwencji pozwalającej zajrzeć na pola sprawiedliwości "od kuchni" i zobaczyć, że championi też potrafią się bawić, mają dziwaczne nawyki albo są zwyczajnie szaleni...

 http://www.youtube.com/user/DanteAxeProduction

  1. Machinima Realm

 

Ten kanał poświęcony jest nie tylko lolowi, ale już sam content dotyczący tej moba sprawia, że warto tutaj zajrzeć. Są tutaj analizy nowych championów, przeciwieństwo kultowego już "top 5 plays", masa machinim związanych z innymi grami i wiele, wiele więcej. Polecam!

 http://www.youtube.com/user/MachinimaRealm

  1. SsethTzzentach

 

Na wstępie wspomniałem o rubasznych dowcipach? No to macie! Tutaj znajdziecie absurdalne klipy doprawione czarnym humorem i polane całkiem niezłą pracą edytorską. Czasem na kolejne klipy trzeba czekać ponad miesiąc, ale widać ogrom pracy włożonej w ich realizację. Lubisz absurdalny i czasem obleśny humor? Sseth ma coś dla Ciebie!

 http://www.youtube.com/user/SsethTzeentach

  1. SovietWaffles

 

Tutaj mamy całkiem ciekawy przykład komentowania powtórek z meczy na wysokim poziomie. Prowadzący wybiera jednego z graczy i komentuje jego zagrania, build i decyzje. Opowiada przy tym w przejrzysty sposób zasadach jakimi rządzi się lol i dość przyjazny dla widza sposób omawia decyzje "prosów" tak by zwykły śmiertelnik zdołał za tym wszystkim nadążyć ;)

 http://www.youtube.com/user/SovietWaffles

  1. WhatTheMoose

 

Ten przystokopytny i rogaty kanał oferuje całkiem przyjemne w odbiorze poradniki zachęcające do eksperymentowania z naszą ulubioną grą. Filmiki pojawiają się stosunkowo rzadko, ale zawsze niosą ze sobą ciekawe treści i, co ważne, nie zawsze podążają utartymi przez innych youtuberów szlakami.

 http://www.youtube.com/user/xWhatTheMoosex

Bonus:

 

  1. itshafu

 http://www.twitch.tv/itshafu

Graczka (Boże, jak ja nienawidzę takich słów...) z diamentowej ligi i wspinająca się pomału do chalengera. Gra przeważnie na midzie i czasem nie przebiera w słowach.

  1. Bekhutv

 http://www.twitch.tv/behkuhtv

Ta pani wojuje na goldzie i prowadzi stream, który mocno kojarzy mi się z Guardsman Bobem. Podobne nastawienie do gry, podobna muza w tle tylko jakoś... inaczej :P

 

  1. Mimodie

 http://www.twitch.tv/mimodie

Kolejna pani ze złotej ligi, ale ta franuska graczka preferuje raczej botlane. Możecie u niej zobaczyć jak sobie poczyna jako support czy ad carry!

evilmg
22 maja 2013 - 23:29