Popularne na gameplay.pl (2)

Rainbow Cotton

Jeszcze kilka lat temu cykl Cotton był mi zupełnie obcy. Nie słyszałem praktycznie nic o tej serii cukierkowych strzelanek. Jednak seria portów i remasterów sprawiła, ze cykl o sympatycznej czarodziejce wpadł mi do oka. Teraz premierę ma kolejna gra z serii. Czy Rainbow Cotton to kolejna fajna porcja gry w klimatach arcade?

czytaj dalejDanteveli
15 maja 2024 - 18:50

The Bridge Curse 2: The Extrication

Tajwan to jedno z najpiękniejszych miejsc, które miałem okazję odwiedzić w swoim życiu. Bardzo fajne i klimatyczne miejsce, pełne jest spoko ludzi i przepysznego jedzenia. Okazuje się jednak, ze poza wszystkimi fajnymi rzeczami znajduje się tam trochę potworów i duchów. Można je odrobinę lepiej poznać grając w The Bridge Curse 2: The Extrication

czytaj dalejDanteveli
15 maja 2024 - 15:23

Targi ON/OFF wystartowały!

W stolicy rozpoczęły się Targi Elektroniki Użytkowej i Gier Video ON/OFF. Piątkowy wieczór (Vip Day) zarezerwowano dla mediów i prasy, która podczas warszawskiej imprezy mogła zobaczyć między innymi prezentację Kinecta, występ Ireneusza Krosnego oraz pokaz gry Music Master: Chopin połączony z koncertem. Poniżej znajdziecie galerię zdjęć z tego wydarzenia. Jutro rano szukajcie natomiast informacji o tym, co warto zobaczyć podczas tegorocznych targów ON/OFF.

czytaj dalejomadaha
23 października 2010 - 00:41

Nintendo Switch

 
czytaj dalejDanteveli
13 maja 2024 - 14:10

Summer Time Rendering tom 9-10

W mrocznych zakamarkach wyspy Kitanishiromoto wciąż kryją się sekrety i przerażające cienie. To właśnie one czekają na czytelników w mandze Summer Time Rendering tom 9-10, w której bohaterowie wkroczą w decydującą fazę walki o życie.

czytaj dalejFroszti
11 maja 2024 - 14:56

Fabledom

Fabledom to strategiczna gra komputerowa, która przenosi graczy do baśniowego świata, gdzie jako władca mają za zadanie zbudować i rozwijać swoje królestwo.

czytaj dalejDanteveli
11 maja 2024 - 13:14

When the Light Dies

Steam deck to naprawdę cudowna maszyna, która sprawdza się świetnie. Przenośny komputer Valve to idealne narzędzie do tytułów indie i właśnie na Decku zagrywam się w produkcje takie jak Vampire Survivors, Brotato, Boneraiser Minions czy całą masę innych tytułów uderzających w podobny klimat. W Early Access wylądował właśnie kolejny tytuł w tym stylu. Czy When the Light Dies dołączy do grona produkcji, które zawsze są zainstalowane na moim podręcznym komputerku?

czytaj dalejDanteveli
11 maja 2024 - 21:21

S.O.L: Search of Light

S.O.L: Search of Light to gra, która zabiera graczy w mroczną podróż pełną wyzwań i odkryć. Wydana 25 kwietnia 2024 roku przez Trigger the Monster i wydawcę Firenut Games, gra łączy elementy przygodowe, strategii, symulacji oraz obrony wieży, tworząc unikalne doświadczenie zarządzania zasobami i przetrwania w steampunkowym świecie fantasy.

czytaj dalejDanteveli
11 maja 2024 - 12:41

Relacja z Warsaw Games Week 2016 – sequel zrobiony z rozmachem

Jeśli uznać, że w zeszłym roku pierwsza edycja Warsaw Games Week była wielkim powrotem gier do stolicy, to tegoroczną imprezę wypada uznać za urządzaną z przytupem domówkę, na której gościć mogą wszyscy pasjonaci wirtualnej rozrywki. Ewentualnie, przyjmując nomenklaturę filmową, za zrobiony z rozmachem sequel, w którym wszystko jest lepsze, większe, piękniejsze i efektowniejsze.

czytaj dalejBrucevsky
14 października 2016 - 20:04

Krótka piłka - Dice Assassin

W świecie gier komputerowych, gdzie dominują wielkie produkcje z rozbudowanymi światami i skomplikowanymi mechanikami, czasami największą przyjemność sprawiają tytuły, które stawiają na prostotę i bezpośredniość. Dice Assassin to gra, która przypomina nam, że w minimalizmie też tkwi siła – a czasem nawet cała armia zabawy.

czytaj dalejDanteveli
11 maja 2024 - 12:29