freddiew: Przegląd jazdy #8 - ROJO - 18 czerwca 2011

freddiew: Przegląd jazdy #8

Freddie Wong (freddiew) otworzył swojego czasu cykl „Creative Nerds!”. Jest to jednak postać tak interesująca i płodna, że postanowiłem poświęcić jej specjalną serię artykułów. W poprzedniej części wygraliśmy w Internecie tajemniczego Pana Tootsa, odparliśmy atak złodziei rodem z Kevina samego w domu oraz skorzystaliśmy ze „zmodyfikowanego” wesołego miasteczka. Pora na większy talerz doznań. Dzisiaj zwiedzimy z Wongiem targi E3, sprawdzimy jego umiejętności w salonie gier Arcade i na specjalnej arenie treningowej dla Ninja. Klimat podkręcimy drugą częścią Ataku Dupków-Jedi oraz standardową, soczystą strzelaniną. Każdy powinien znaleźć coś chorego dla siebie. Mocna porcja wrażeń, po dość długiej nieobecności. Przepraszamy, zapraszamy, miłego weekendu życzymy. Freddie i ROJO.

By poznać bliżej postać freddiegow, odsyłam Was do pierwszego odcinka innej serii artykułów (w linku poniżej). Dowiecie się z niego kto to w ogóle jest, czym zasłynął, co robi, jak to robi i dlaczego. Znajdziecie tam również zestaw filmików, którymi freddiew zawojował serwis YouTube.

Creative Nerds! #1 freddiew

Tyle dla gapciów. Zwróćcie również uwagę na ekrany końcowe każdego filmiku i zobaczcie jak ciekawie można zaprezentować odnośniki do innych swoich prac. Większość jego dokonań ma swoją oddzielną wersję w stylu behind the scenes (poświęcił im nawet specjalną stronę). Również polecam. Nie przedłużając sprawy, przejdźmy do przeglądu jego najnowszych filmów.

E3 2011 with Freddie and Brandon!

Freddiego nie mogło zabraknąć na tegorocznych targach E3. Oto jego krótka videorelacja. Są faile, są panienki, są i kolejki. Jedno z najważniejszych gamingowych wydarzeń w roku oczami naszego wariata.

Arcade Dominator

Freddie daje pokaz swoich umiejętności. Mega skill? Mistrzowska kalkulacja i wyczucie? Cwana reżyserka? Może zwykła ściema? Nieważne. Ogląda się super.

Jedi A-Holes Strike Back

Druga część Jedi Wandali (tu pierwsza). Zamiast ratować i działać w dobrej wierze - niszczą, psocą i wprowadzają chaos. Wykorzystują w tym celu miecze świetlne i różne moce. Rzucanie autami, przestawianie planet, odbijanie pocisków z blastera i mroczny finał. Ogląda się świetnie. Z resztą, kto by nie chciał tak potrafić?

Ninja Warrior Birthday Party!

Arena naszpikowana wymyślnymi przeszkodami oraz trójka szalonych pretendentów. Wszystko przywodzi na myśl turniej Wipeout - Wymiatacze.

One Shot ft. Eliza Duszku

Znany schemat: są Ci źli, są Ci dobrzy, jest niewiasta do uratowania (ponętna Eliza Duszku). Tym razem, Freddie przekazuje pałeczkę komuś innemu. Mimo, że kolega odwala całą brudną robotę, to nasz bohater zbiera laury. Życie bywa brutalne i niesprawiedliwe. Jak zwykle – filmik trzyma wysoki poziom wykonania. Jak na Wonga przystało.

P.S. Jeśli podoba Ci się mój Blog, znalazłeś/-aś w nim coś dla siebie (jakiś stały cykl, konkretny dział, itp.) i posiadasz konto na Facebook'u, "Polub go" po prawej stronie pod moim avatarem. Z góry Ci za to dziękuje. Doceniam i pozdrawiam. ROJO

freddiew:

Przegląd jazdy #4

Przegląd jazdy #5

Przegląd jazdy #6

Przegląd jazdy #7

Na temat:

Creative Nerds! #1 freddyw

ROJO
18 czerwca 2011 - 08:33