freddiew: Przegląd jazdy #6 - ROJO - 15 kwietnia 2011

freddiew: Przegląd jazdy #6

Freddie Wong (freddiew) otworzył swojego czasu cykl „Creative Nerds!”. Jest to jednak postać tak interesująca i płodna, że postanowiłem poświęcić jej specjalną serię artykułów. W poprzedniej części poznaliśmy kota muszkietera i rasistę, zobaczyliśmy parodię „Incepcji”, pobawiliśmy się w hipnozę i potestowaliśmy w realu Portal Gun. Dzisiaj pozakładamy Claymory, przejedziemy się Rollercoasterem, zagramy na dachu samochodu i poodbijamy trochę piłek w baseballu. Tym razem przegląd trochę wcześniej, ponieważ Wasz Rojciu jedzie do Krakowa głosić prawdę na KGF2011. Pozdrawiam i grzecznie mi tu beze mnie proszę! Bo czymś na farbę wypatroszę!

By poznać bliżej postać freddiegow, odsyłam Was do pierwszego odcinka innej serii artykułów (w linku poniżej). Dowiecie się z niego kto to w ogóle jest, czym zasłynął, co robi, jak to robi i dlaczego. Znajdziecie tam również zestaw filmików, którymi freddiew zawojował serwis YouTube.

Creative Nerds! #1 freddiew

Tyle dla gapciów. Zwróćcie również uwagę na ekrany końcowe każdego filmiku i zobaczcie jak ciekawie można zaprezentować odnośniki do innych swoich prac. Większość jego dokonań ma swoją oddzielną wersję w stylu behind the scenes. Również polecam. Nie przedłużając sprawy, przejdźmy do przeglądu jego filmów. Tych najświeższych, jak i trochę starszych, których wcześniej nie publikowałem. Have fun!

Claymores

Freddie aranżuje zasadzkę! Zakłada miny, bierze granaty, dba o odpowiedni zapas amunicji do karabinu głównego. Jak zwykle - czad totalny. Zwróćcie uwagę na fantastyczne efekty dźwiękowe i "żywy ragdoll". Są wybuchy, są headshoty. Mocne. Like Always Classic.

Rollercoaster Day 2010

Freddie wraz z kolegą szaleją w parku rozrywki. Korzystając z okazji bycia tam samemu, bawią się czym się da. Dodatkowe przeróbki graficzne tylko urozmaicają ten, i tak już pokręcony pokaz. Zapnijcie pasy, Freddie wyciąga kolejne asy!

Rocking Out On a Moving Car With NO FAN!

Jak w tytule. Nic dodać, nic ująć. Jest samochód, jest dach, jest i wariat grający na nim na gitarze. Fajna przejażdżka i zaskakująca końcówka.

Ten Hits in Ten Seconds - The Whirlwind Batting Technique

Nie ma to jak celnie uderzyć kijem baseballowym 10 piłek pod rząd. Film dobry. Dzięki Slow-mo - świetny! Wong This Out!

P.S. Jeśli podoba Ci się mój Blog, znalazłeś/-aś w nim coś dla siebie (jakiś stały cykl, konkretny dział, itp.) i posiadasz konto na Facebook'u, "Polub go" po prawej stronie pod moim avatarem. Z góry Ci za to dziękuje. Doceniam i pozdrawiam. ROJO

freddiew:

Przegląd jazdy #1

Przegląd jazdy #2

Przegląd jazdy #3

Przegląd jazdy #4

Przegląd jazdy #5

Na temat:

Creative Nerds! #1 freddyw

ROJO
15 kwietnia 2011 - 10:07