freddiew: Przegląd jazdy #6 - ROJO - 15 kwietnia 2011

freddiew: Przegląd jazdy #6

Freddie Wong (freddiew) otworzył swojego czasu cykl „Creative Nerds!”. Jest to jednak postać tak interesująca i płodna, że postanowiłem poświęcić jej specjalną serię artykułów. W poprzedniej części poznaliśmy kota muszkietera i rasistę, zobaczyliśmy parodię „Incepcji”, pobawiliśmy się w hipnozę i potestowaliśmy w realu Portal Gun. Dzisiaj pozakładamy Claymory, przejedziemy się Rollercoasterem, zagramy na dachu samochodu i poodbijamy trochę piłek w baseballu. Tym razem przegląd trochę wcześniej, ponieważ Wasz Rojciu jedzie do Krakowa głosić prawdę na KGF2011. Pozdrawiam i grzecznie mi tu beze mnie proszę! Bo czymś na farbę wypatroszę!

By poznać bliżej postać freddiegow, odsyłam Was do pierwszego odcinka innej serii artykułów (w linku poniżej). Dowiecie się z niego kto to w ogóle jest, czym zasłynął, co robi, jak to robi i dlaczego. Znajdziecie tam również zestaw filmików, którymi freddiew zawojował serwis YouTube.

Creative Nerds! #1 freddiew

Tyle dla gapciów. Zwróćcie również uwagę na ekrany końcowe każdego filmiku i zobaczcie jak ciekawie można zaprezentować odnośniki do innych swoich prac. Większość jego dokonań ma swoją oddzielną wersję w stylu behind the scenes. Również polecam. Nie przedłużając sprawy, przejdźmy do przeglądu jego filmów. Tych najświeższych, jak i trochę starszych, których wcześniej nie publikowałem. Have fun!

Claymores

Freddie aranżuje zasadzkę! Zakłada miny, bierze granaty, dba o odpowiedni zapas amunicji do karabinu głównego. Jak zwykle - czad totalny. Zwróćcie uwagę na fantastyczne efekty dźwiękowe i "żywy ragdoll". Są wybuchy, są headshoty. Mocne. Like Always Classic.

Rollercoaster Day 2010

Freddie wraz z kolegą szaleją w parku rozrywki. Korzystając z okazji bycia tam samemu, bawią się czym się da. Dodatkowe przeróbki graficzne tylko urozmaicają ten, i tak już pokręcony pokaz. Zapnijcie pasy, Freddie wyciąga kolejne asy!

Rocking Out On a Moving Car With NO FAN!

Jak w tytule. Nic dodać, nic ująć. Jest samochód, jest dach, jest i wariat grający na nim na gitarze. Fajna przejażdżka i zaskakująca końcówka.

Ten Hits in Ten Seconds - The Whirlwind Batting Technique

Nie ma to jak celnie uderzyć kijem baseballowym 10 piłek pod rząd. Film dobry. Dzięki Slow-mo - świetny! Wong This Out!

P.S. Jeśli podoba Ci się mój Blog, znalazłeś/-aś w nim coś dla siebie (jakiś stały cykl, konkretny dział, itp.) i posiadasz konto na Facebook'u, "Polub go" po prawej stronie pod moim avatarem. Z góry Ci za to dziękuje. Doceniam i pozdrawiam. ROJO

freddiew:

Przegląd jazdy #1

Przegląd jazdy #2

Przegląd jazdy #3

Przegląd jazdy #4

Przegląd jazdy #5

Na temat:

Creative Nerds! #1 freddyw

ROJO
15 kwietnia 2011 - 10:07
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
15.04.2011 13:13
Harry M
Harry M
147
Master czaszka

Hahah to w parku rozrywki mocne. Haahah pod koniec tego parku rozrywki j czekam co się stanie a to hiperłącze do innych filmików xD.

15.04.2011 14:36
odpowiedz
zanonimizowany777435
34
Senator

Najbardziej do gustu przypadł mi do gustu pierwszy filmik, ale nie ze względu na akcję( która jednak została rzetelnie wykonana), lecz dzięki wspaniałym efektom dźwiękowym. Odłosy wybuchających claymore'ów przy akompaniamencie karabinu G36- muzyka dla moich uszu ;)
Zapawnie zaprezentowało się również nagranie z Lunaparku -pomnik Freddiego i latający Rollercoaster= wielki banan na twarzy :)

15.04.2011 16:42
odpowiedz
Axor
38
Centurion

Chyba błąd się wkradł, pod "Ten Hits in Seconds..." jest kilej zamiast kijem ;]

16.04.2011 17:32
ROJO.
👍
odpowiedz
ROJO.
146
Magia Kontrastu

Dzięki Axor za wychwycenie niecnego chochlika:)