freddiew: Przegląd jazdy #7 - ROJO - 7 maja 2011

freddiew: Przegląd jazdy #7

Freddie Wong (freddiew) otworzył swojego czasu cykl „Creative Nerds!”. Jest to jednak postać tak interesująca i płodna, że postanowiłem poświęcić jej specjalną serię artykułów. W poprzedniej części zakładaliśmy Claymory, przejechaliśmy się Rollecoasterem z 2010 roku, zagraliśmy na dachu samochodu i poodbijalismy trochę baseballowych piłek. Dzisiaj wygramy w Internecie tajemniczego Pana Tootsa, odeprzemy atak złodziei rodem z Kevina samego w domu oraz ponownie skorzystamy z wesołego miasteczka w ramach edycji 2011. Będzie się działo. Na różnych płaszczyznach, w różnych warunkach. Jak, gdzie, czym i z kim - nieważne. Liczy się humor, pomysł i wykonanie. Standardowo jak na freddiego - wszystko na wysokim poziomie. Od nas, dla Was. Zapraszamy. Bawcie się dobrze!

By poznać bliżej postać freddiegow, odsyłam Was do pierwszego odcinka innej serii artykułów (w linku poniżej). Dowiecie się z niego kto to w ogóle jest, czym zasłynął, co robi, jak to robi i dlaczego. Znajdziecie tam również zestaw filmików, którymi freddiew zawojował serwis YouTube.

Creative Nerds! #1 freddiew

Tyle dla gapciów. Zwróćcie również uwagę na ekrany końcowe każdego filmiku i zobaczcie jak ciekawie można zaprezentować odnośniki do innych swoich prac. Większość jego dokonań ma swoją oddzielną wersję w stylu behind the scenes. Również polecam. Nie przedłużając sprawy, przejdźmy do przeglądu jego filmów. Stare się skończyły, teraz będą same nowe.

Rollercoaster Tycoons

Freddie po roku wraca dokładnie w to samo miejsce. Ostatnio szalał w pojedynkę, tym razem (dzięki zdobytej sympatii i popularności oraz z pomocą specjalnego eventa) w harcach osamotniony nie będzie. Sympatyczna inicjatywa, super odzew. No i te Rollery...

Mr. Toots

Zdarzyło się Wam kiedyś być poinformowanym o wygranej za np. równo 10 tysięczne wejście na jakąś stronę? No baa. Freddie wygrał, zareagował, wysłał i otrzymał. Coś pozornie słodkiego. Genialna animacja, udźwiękowienie i masakra. Mroczny odbyt szaleje!

Home, Alone

Oczywiste odwołanie do filmu, bez którego nie byłoby Świąt Bożego Narodzenia. Nowe zbiry, nowe metody. Genialne teksty Freddiego (szczególnie o tym, że nie rozumie chęci kradzieży skoro w domu niema niczego wartościowego [i te tony kompów w tle]) oraz hardkorowe zakończenie.

P.S. Jeśli podoba Ci się mój Blog, znalazłeś/-aś w nim coś dla siebie (jakiś stały cykl, konkretny dział, itp.) i posiadasz konto na Facebook'u, "Polub go" po prawej stronie pod moim avatarem. Z góry Ci za to dziękuje. Doceniam i pozdrawiam. ROJO

freddiew:

Przegląd jazdy #1

Przegląd jazdy #2

Przegląd jazdy #3

Przegląd jazdy #4

Przegląd jazdy #5

Przegląd jazdy #6

Na temat:

Creative Nerds! #1 freddyw

ROJO
7 maja 2011 - 12:13
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
07.05.2011 12:55
zanonimizowany639270
31
Generał

Zaczynam się zastanawiać czy ten gościu zrobił kiedyś jakiś słaby film ;). Nie wiem czy jest na YT chociaż jeden inny tak kreatywny kanał.

07.05.2011 13:47
sparrow_93
odpowiedz
sparrow_93
77
Konsul

Freddie sam w domu miażdży xD

07.05.2011 14:12
Harry M
odpowiedz
Harry M
149
Master czaszka

On jest świetny, a koniec w sam w domu the best ;P

07.05.2011 17:44
odpowiedz
zanonimizowany777435
34
Senator

Teraz po prostu muszę to przyznać-Freddie to nabardziej kreatywny świr jaki na chwilę obecną chodzi po tym świecie....

Według mnie najbardziej miażdży filmik z jednorożcem, który cierpi na zaburzenia trawienne... Dat is AssRay! A myślałem ,że nic już mnie w twórczości Freda nie zaskoczy hehehe :)
Również pod względem fabularnym? dobrze się spisuje parodia Home Alone... Ostatnia pułapka i wyraz twarzy tego nerda - bezcenny widok ;)

07.05.2011 18:02
ROJO.
👍
odpowiedz
ROJO.
148
Magia Kontrastu

To prawda, gościu trzyma równy (wysoki) poziom.

07.05.2011 23:32
przeszczep21
odpowiedz
przeszczep21
22
Pretorianin

Rollercoaster pozytywny ;) Niezła ekipa się zjechała.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze