Jakie gry dostaniecie pod choinkę? - barth89 - 6 grudnia 2011

Jakie gry dostaniecie pod choinkę?

Z okazji mikołajek i zbliżających się Świąt (jeszcze tylko dwa tygodnie z hakiem) pomyślałem, że byłoby miło, gdybyśmy pochwalili się grami, które znajdą się w tym roku pod naszą świąteczną choinką.

Dla nas, graczy, zapewne jednym z najprzyjemniejszych materialnych prezentów byłaby gra (pomijając oczywiście inne nasze pasje, bo nie twierdzę, że książka, kolekcja filmów "Gwiezdne Wojny" czy iPod nie przyniesie komuś tyle samo, jeśli nie więcej radości). Zwyczaje są różne: wiem, że w niektórych domach prezenty robi się na mikołajki, nie zaś na Gwiazdkę, więc może niektórzy z Was już wiedzą jaką grę dostali, a może po prostu dostali jakąś małą gierkę dziś, a spodziewają się też czegoś bardziej konkretnego pod choinką?

Ja, oprócz kilku książek (m.in. biografii Steve'a Jobsa i Świata według Clarksona 4) pod choinką znajdę na pewno Batmana: Arkham City w ładnym metalowym steelbooku i najnowszą część Modern Warfare.

A co takiego Wy dostaniecie?

P.S. Pamiętajcie, żeby po rozpakowaniu prezentów nie zasiąść od razu do komputera - to, że ktoś obdarował Was grą nie znaczy, że nie chce, byście ten wieczór spędzili razem ;)

barth89
6 grudnia 2011 - 10:03