GTA V z datą premiery niestety jesienną - Floyd - 31 stycznia 2013

GTA V z datą premiery, niestety jesienną

Niestety, dziś o godzinie 16 czasu polskiego na oficjalnej stronie Rockstara pojawiła się smutna wiadomość dla wszystkich fanów Wielkiej Kradzieży Samochodu - GTA V ukaże się dopiero 17 września bieżącego roku. Wcześniej Gwiazdy Rocka jako najbardziej prawdopodobną datę premiery, zapowiadały okolice maja.

Wszyscy, którzy dziś odwiedzili witrynę mieli okazję do podziwiania niesamowitej fali hejtu jaka przetoczyła się przez forum Rockstara. Później do akcji wkroczyli administratorzy strony, którzy wykasowali niekorzystne dla nich wpisy. Niezadowolenie, oprócz opóźnienia premiery, wywołało także nie ujawnienie oficjalnej okładki gry.

Moim zdaniem decyzja Rockstara jest bardzo dobra. Mając jeszcze w pamięci nieudaną konwersję GTA IV na PC, wolę dostać kompletny produkt, który tak jak Vice City i San Andreas przyniesie mi wiele świetnych chwil, a nie frustrację spowodowaną ciągłymi "przycinkami" gry.

Na decyzję Rockstara zareagowała oczywiście giełda. Wartość akcji Take-Two, wydawcy GTA V straciły na wartości 12 % od momentu ujawnienia wiadomości.

Niestety ciągle nie otrzymaliśmy potwierdzenia prac nad pecetową wersją najnowszej odsłony GTA. Ciągle jest, więc możliwe powtórzenie się sytuacji z Red Dead Redemption, którego mogliśmy smakować jedynie na konsolach.


Jeśli chcecie być na bieżąco z tym co robię w sieci to zapraszam do:

Floyd
31 stycznia 2013 - 20:12

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
01.02.2013 11:10
Seraf.
Seraf.
33
Pretorianin

O tym newsie wiemy już wszyscy, po co powielać informacje?

01.02.2013 11:32
👎
odpowiedz
trudnezycie
0
Generał

31 stycznia 2013 - 20:20 - Floyd

Omijać szerokim łukiem. Najpierw głupi artykuł, gdzie Telltale Games robiło LEGO. Teraz głupi news. Jakbyś poszerzył swoje horyzonty również do forum, a nie jedynie gejmpleja to byś wiedział, że jest już 10 wątków na ten temat i nie warto o tym 50 razy trąbić.