? -> ja pytam Wy odpowiadacie #12 Skyrim: FPP czy TPP? - barth89 - 19 listopada 2011

? -> ja pytam, Wy odpowiadacie #12 Skyrim: FPP czy TPP?

Każdy z nas lubi proste i klarowne zasady. Właśnie to jest istotą "? -> ja pytam, Wy odpowiadacie". Zadaję Wam jedno pytanie, które związane jest (w zdecydowanej większości) z tematyką gier wideo. Waszym zadaniem jest odpowiedzieć na to pytanie. Prawda, że proste? No to lecimy...

The Elder Scrolls V: Skyrim - myślę, że nie pomylę się mówiąc, iż jest to fenomen końcówki roku 2011. Wiadomo było, że kolejna gra Bethesdy będzie udana, ale chyba mało kto myślał, że będziemy mieli do czynienia z tak wielkim (pod każdym względem) tytułem. Sam uległem temu urokowi - Skyrima nie planowałem w tegorocznym budżecie, a jednak uległem: przekonały mnie opinie, recenzje i wszechobecny hype. Ale dosyć PR-u - przejdźmy do konkretów.

Wiemy dskonale, że Skyrim przemierzać możemy z widokiem z perspektywy pierwszej osoby oraz z widokiem z perspektywy trzeciej osoby. FPP  z pewnością pozwala lepiej wczuć się w postać, zatopić się w świat, ale także ułatwia celowanie i przeglądanie przedmiotów, które znajdują się w przeróżnych miejscach krainy. TPP  pozwala na podziwianie bardzo przyjemnych animacji postaci i na szersze spojrzenie na świat (mamy po prostu większe pole widzenia).

Moje pytanie do Ciebie, drogi Graczu:

w Skyrim preferujesz widok FPP czy TPP?

Zachęcam też do odpowiadania na poprzednie pytania:

#11 Dlaczego ostatecznie wybraliście BF3/MW3 a nie MW3/BF3?

#10 Kupujecie gry w premierę czy czekacie aż stanieją?

#9 Checkpoint czy quicksave? 

#8 Kupujecie edycje kolekcjonerskie? 

#7 Edycja premierowa czy reedycja? 

#6 Apteczka czy samoodradzające się zdrowie? 

#5 Gdzie kupujecie gry?  

#4 Macie już Battlefield 3?

#3 Trylogie czy osamotnione tytuły?

barth89
19 listopada 2011 - 20:11

W Skyrim preferujesz widok FPP czy TPP?

FPP 56,8 %

TPP 43,2 %