GRID 2: Mono Edition - najdroższa kolekcjonerka w historii! - barth89 - 24 maja 2013

GRID 2: Mono Edition - najdroższa kolekcjonerka w historii!

Niespodziewanie Codemasters stało się producentem najdroższej edycji kolekcjonerskiej w historii. Płacąc 125 tysięcy funtów możemy stać się posiadaczami GRID-a 2: Mono Edition w wersji na PlayStation 3, a także, szczególik, samochodu sportowego. Zainteresowani?

Osoba, która zdecyduje się na zakup Mono Edition w komplecie z grą (bo przecież to gra jest najważniejszym elementem zestawu) otrzyma grę z okładką sygnalizującą, że nie jest to edycja standardowa, konsolę PlayStation 3 (tak, zgadza się. Jeśli nie jesteście posiadaczami peestrójki to spokojnie możecie tę edycję kupić - będziecie mieć na czym grać), dzień spędzony w fabryce BAC (nie bez powodu), wyprodukowany przez firmę Bell kask z logo GRID 2: Mono Edition, rękawiczki, buty i strój kierowcy wyścigowego (także z logo GRID 2: Mono Edition) i... wyprodukowany przez firmę BAC samochód Mono. Samochodzik z wyglądu przypomina Ariela Atoma, napędzany jest 2.3-litrowym silnikiem Coswortha, pod maską skrywa też 280 KM. Waży zaledwie 545,5 kilograma, więc do 96 km/h rozpędza się w 2.8 sekundy. Prędkość maksymalna BAC Mono wynosi 274 km/h. Fajny, co? Wspomnę tylko, że wizycie w fabryce towarzyszyć będzie dostosowanie auta do potrzeb jego nowego właściciela.

GRID 2 w edycji Mono kosztuje 125 tysięcy funtów i z tym wynikiem już został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa.

Zainteresowani kupnem? W takim razie klikajcie tutaj.


<Spodobał ci się tekst? Wpisy i felietony przypadły ci do gustu? Polub growo&owo na Facebooku ^^ Znajdź mnie też na Google+>

barth89
24 maja 2013 - 13:12