Warhammer 40 000: Space Wolf Mario Andretti oraz zapowiedź Plebiscytu na najlepszy trailer 2013 roku. Trailers (30.11) - barth89 - 28 listopada 2013

Warhammer 40,000: Space Wolf, Mario Andretti oraz zapowiedź Plebiscytu na najlepszy trailer 2013 roku. Trailers (30.11)


Trailers to cotygodniowa porcja najlepszych i najważniejszych filmików z branży gier wideo z całego tygodnia. W każdą sobotę: trailery, teasery, gameplaye, spoty reklamowe i dzienniki dewelopera. Dzięki Trailers nie ominiecie żadnego ważnego zwiastuna.

Pasucha? Aż dziwnie brzmi to słowo w obliczu premier nowych konsol oraz next-genowych produkcji. A może cisza przed burzą? Oby.

W tym tygodniu polecam zapowiedź trailera Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu, którego pełną wersję ujrzymy podczas gali VGX, zwiastun mobilnej wersji Assassin's Creed: Pirates, reklamę TV Gran Turismo 6 wraz z przedstawieniem historii Mario Andrettiego, reklamę telewizyjną Battlefielda 4: Second Assault, wybuchowy filmik z nowego DLC do Saints Row IV - Element of Destruction oraz opowieść o kolejnej bitwie rodem z Total War: Rome II. Pojawił się także pierwszy trailer z Warhammera 40,000: Space Wolf oraz filmiki z Lightning Returns: Final Fantasy XIII, Disgaea 4: Returns, Final Fantasy X/X2 HD i Clandestine.

Trailers jest idealną okazją, by zapowiedzieć kolejną edycję Plebiscytu na najlepszy trailer 2013 roku. Plebiscyt wystartuje w piątek, 6 grudnia, czyli już za niecały tydzień. Pierwszy etap to tradycyjnie wasze propozycje, później wybierzemy najlepszy trailer tego roku spośród trzech, które były przez was najczęściej nominowane. Kto jest faworytem? Jak zwykle okaże się w trakcie Plebiscytu.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Teaser trailera, który CD Projekt RED zaprezentuje podczas gali VGX.

Assassin's Creed: Pirates

Zwiastun mobilnej wersji Assassin's Creeda.

Gran Turismo 6

Reklama TV oraz historia Mario Andrettiego.

Battlefield 4: Second Assault

Reklama telewizyjna.

Saints Row IV: Element of Destruction

Wybuchowy (dosłownie) trailer nowego DLC do Saints Row IV.

Total War: Rome II

Rome II przypomina nam o sobie kolejną opowieścią o jednej z najsłynniejszych bitew w historii starożytnego Rzymu.

Warhammer 40,000: Space Wolf

Pierwszy trailer nowej turówki/karcianki w uniwersum Warhammera 40,000.

Lightning Returns: Final Fantasy XIII

Materiał wideo prezentuje stroje, które udostępniane będą w formie DLC.

Disgaea 4: Return

Taktyczne jRPG w wersji na PlayStation Vita.

Final Fantasy X/X2 HD

Trzy zwiastuny odświeżonej wersji Final Fantasy X.


Clandestine

Nowa skradanka od duńskiego studia Logic Artists.
<Spodobał ci się tekst? Wpisy i felietony przypadły ci do gustu? Polub growo&owo na Facebooku ^^ Znajdź mnie też na Google+>

barth89
28 listopada 2013 - 20:09