Rzuć Linę #39 - bardzo dużo kreatywnych prac i coś o biciu dzieci - fsm - 18 stycznia 2012

Rzuć Linę #39 - bardzo dużo kreatywnych prac i coś o biciu dzieci

Jeśli nie zamokły lub nie zamarzły Wam kable do Internetu, zapraszam do zapoznania się z kolejną zbieraniną rzeczy znalezionych. W tym odcinku proponuję kilka niezłych prac (Skyrim w wersji Lego, czadową Mario-lampę, bardzo panoramiczny obraz i... uwaga... lesbijską zombie-nazi-wilko-wampi-rekino-ośmiornico-ladacznicę z laserem. A także coś tam innego, ale w obliczu tej ostatniej kreacji jest to absolutnie nieistotne.

Skyrim w wersji Lego

Zaczynamy Skyrimem i Skyrimem skończymy. Tu możecie obejrzeć magiczną smoko-scenkę żywcem wyjętą z gry, stworzoną przy użyciu najpopularniejszych klocków na świecie.

Ilu pieciolatków pokonalibyście w walce?

Przed Wami wyjątkowy test sprawdzający zdolność przetrwania w straszncyh warunkach. Te warunki to banda atakujących Was bez litości pięciolatków. Odpowiadając na kilkanascie prostych pytań dowiecie się, jaka siła w Was drzemie. Ja podobno dałbym radę 17 pieciolatkom... :)

Mario-lampa

Lampa, którą chcę mieć. Lampa, którą checie mieć.

Pierwsze Silent Hill dzieje się...

...w szkole znanej z filmu Gliniarz w Przedszkolu? Mind=blown? Przekonajcie się sami.

Gdyby "słabe" filmy miały eleganckie plakaty

Sympatyczna galeria odpowiadająca na to jakże istotne pytanie. Nic specjalnego, ale można zajrzeć.

Historia o zabijaniu zombiaków

Wykonana za pomocą plastelinowych ludzików i kilkunastu zdań. Poznajcie biedną Stephanie i jej chłopaka, który namówił ją do zagrania w Left 4 Dead...

Obraz. I to jaki!

Pełna klasycznego (czyt. ciężka rama i farby olejne) klimaty praca przedstawiająca całą masę postaci z gier w jednym miejscu. Powyżej macie tylko fragment, a tutaj ukrywa się całość.

UPDATE: Scott P. podrzucił w komentarzach tego oto linka, jeśli ktoś jest zainteresowany pochodzeniem tego obrazu. Thx!

Oto ona: lesbijska zombie-nazi-wilko-wampi-rekino-ośmiornico-ladacznica z laserem!

Bo tylko na to czekaliście, prawda? Tutaj macie stwora w pełnej okazałości (jest też na DeviantArt, jeśli wolicie). Gdyby tak zrobili z tego film... :)

Dorkly Bits - Pacman gra w Skyrim

fsm
18 stycznia 2012 - 10:04