Plany na przyszłość i życzenia. - Bartek Pacuła - 24 grudnia 2013

Plany na przyszłość i życzenia.

Normalnie wtorek jest czasem, gdy zajmuję się debilną stroną muzyki. Lady Gaga, Gunther czy Bieber mają wtedy swój czas w moich tekstach, lecz tym razem, z uwagi na powagę czasu, postanowiłem krótko napisać o swoich planach na przyszłość i złożyć Wam, czytelnikom gameplay’a świąteczne życzenia.

O planach krótko – jako, że tekst podsumowujący rok 2013 okazał się długi i wyczerpujący, to recenzja nr 16 w poniedziałek się nie ukazała. Równocześnie podsumowanie ukazało się jako autonomiczny twór, nie część cyklu Słowo na niedzielę, więc(NIESAMOWITE RZECZY TERAZ SIĘ STANĄ) newsy, które w środę się ukażą, będą od tej pory miały taki sam numerek co recenzje i niedzielne teksty. TAK! Pierwsze cuda wigilijne już mamy, żyć – nie umierać. Co do samych recenzji – zastanawiam się, czy nie mieszać ich z recenzjami płyt klasycznych, tak by ktoś mógł skorzystać z tego i poznać płyty trochę starsze, ale za to jakie. W sumie to nie wiem jak to rozwiążę na nowy rok – może ktoś chciałby się do tego pomysłu w komentarzu ustosunkować?

A już na koniec(mówiłem, że będzie krótko) – życzenia. Święta to dla mnie absolutnie magiczny czas i mam nadzieję, że dla Was też będą to dobre dni, które spędzicie tak, jak chcecie. Z rodziną, bez niej, w domu, na nartach, gdziekolwiek i z kimkolwiek Wam dobrze. W kraju i na świecie rzadko kiedy mamy taki napływ dobrych emocji, więc korzystajmy z tego wszyscy, nawet jeśli święta są bardzo(lub po prostu – w ch*j) komercyjne. Wesołych świąt po prostu Wam życzę :)

Bartek

Bartek Pacuła
24 grudnia 2013 - 09:14