Nato

Mam Na To Komiks

najnowszepolecanepopularne

Raz & na zawsze 2 - Legendy nigdy nie umierają

Słyszeliście, co zrobił Eddie Gein? - Krótka historia szaleństwa i koszmaru

Aristophania 2 – Tajemniczy ogród Xaviera Dorisona

LastMan 8 - Nic się nie kończy, wszystko się zmienia

Błękit w Zieleni - Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna

On Mars_ 2 - Sojuszników wybieraj ostrożnie, najlepiej wcale

Queenie. Matka chrzestna Harlemu – Zbyt krótka historia życia Stephanie St. Clair

Al Capone, Pablo Escobar czy Jesse James wyryli swoje imiona w historii wielkimi literami. Opowieści o nich od lat inspirują rzesze twórców. O Stephanie St. Clair, afroamerykańskiej cesarzowej półświatka, słyszy się znacznie rzadziej. Trudno powiedzieć dlaczego. Jej historię uznać można za wyjątkową interpretację amerykańskiego snu. Żyła w czasach kulturowego przełomu. Bogactwo zaś zawdzięczała naprawdę niezłym numerom...

czytaj dalejNato
9 sierpnia 2022 - 22:04

Heavy Liquid – Komiks jak narkotyk

Niewiele wiadomo na temat Ciężkiej Cieczy poza tym, że jest płynna, swoje waży i osiąga absurdalne ceny na czarnym rynku. Większość uznaje ją za metal, ale S odkrył też, że daje niezły odlot... a może coś więcej? 

Pewnego razu otrzymuje zlecenie na odnalezienie człowieka. Jest nim artystka mająca stworzyć rzeźbę idealną z Ciężkiej Cieczy. S jest zaintrygowany. Już od jakiegoś czasu zastanawiał się co słychać u jego byłej. Jakiś czas temu zniknęła bez śladu.

czytaj dalejNato
27 lipca 2022 - 19:34

Maska tom 2 Omnibus - Maska rozchodzi się po kościach?

Duet John Arcudi i Doug Mahnke w poprzednim tomie dostarczył nam sporej dawki mocnych wrażeń. Brutalnego gore w stylu Lobo, podanego w sosie z humoru na granicy dobrego smaku i doprawionego solidną dozą szaleństwa. Stworzyli prawdziwą gratkę dla miłośników jazdy po bandzie i podwaliny, pod jeden z bardziej pamiętnych przebojów dużego ekranu. Jak to wygląda w odsłonie, która ich nazwiska nosi głównie na grzbiecie?

czytaj dalejNato
26 lipca 2022 - 09:20

Jak przetrwać w innym świecie – Jest tak wiele kobiet, że kręci mu się w głowie

Pewnego razu gdy młody chłopak wychodzi do sklepu po drugie śniadanie, zamiast w spożywczym znajduje się... w innym świecie. Krainie smoków, magii i zombie. Sytuacja byłaby dla niego opłakana, gdyby nie fakt, że potwory są tu łagodne jak baranki, a piękne półdemonice nade wszystko pragną uprawiać z ludźmi seks.

czytaj dalejNato
16 lipca 2022 - 15:20

Dni Piasku – W tej fikcyjnej powieści o prawdziwej katastrofie trudno doszukać się słabych stron!

Gdy młody fotograf zostaje wysłany z misją dokumentowania miejsca dotkniętego katastrofą ekologiczną, uznaje to za życiową szansę. Nie może przypuszczać, jak głęboko poruszy go to, co tam zastanie. Dzieci w maskach gazowych, burze pyłowe czy rodzice chowający swoje dzieci z powodu pylicy płuc... Jego zdjęcia mają zwrócić uwagę rządu na kluczowe obszary klęski. Tylko jaką pomoc mogą zaoferować władze? Powstrzymają pył? Sprowadzą deszcz?

czytaj dalejNato
15 lipca 2022 - 20:52

Locke & Key: Złoty Wiek - Obowiązkowa lektura dla fanów Sandmana (i nie tylko!)

Najnowsza odsłona "Locke & Key" przenosi nas do początków XX wieku. W pięciu prequelowych historiach opowiada o najważniejszych wydarzeniach związanych z Keyhouse i rodziną Locke'ów na długo przed wydarzeniami z głównej serii. W tamtych czasach mieli jeszcze dostęp do szepczącego metalu i potrafili wytwarzać nowe artefakty. Mogli powołać do życia wiele szalonych projektów. Od magicznego domku dla lalek, po klucz do samego piekła...

czytaj dalejNato
14 lipca 2022 - 19:44

Deadly Class 8 – Syn marnotrawny wraca do szkoły

Po narkotycznym tripie i wielkiej ucieczce Sayi zainicjowanej przez zdrajcę Quana docieramy do sedna tomu. Marcus wraz z resztą paczki wraca do King's Dominion. Mistrz Lin, wbrew oczekiwaniom, wita go z otwartymi ramionami. Dawne szczury zyskały coś, czego nigdy by się nie spodziewały – renomę. Tylko czy w szkole morderców dobrze jest zwracać na siebie uwagę?

czytaj dalejNato
13 lipca 2022 - 21:18

Zamek Zwierzęcy 2 - Zimno, zimniej, lodowato...

Zima w Zwierzęcym Zamku oznacza konieczność dodatkowej pracy. Ciemięrzonym zwięrzętom nakazuje się za darmo zbierać drwa na opał. Co więcej, niczego nie mogą zostawić dla siebie, a zakup oznacza niebotyczne koszty. Bezkrwawa rewolucja wchodzi w kolejną fazę. Rozpoczyna się długa gra na przetrzymanie, a noce są coraz mroźniejsze...

czytaj dalejNato
12 lipca 2022 - 09:55

Die 3 - Kości zostały rzucone

Neo wraz z Rycerzem Rozpaczy zwiedzeni przez Głupca postanawiają zdać się na łut szczęścia. W tym czasie Dyktator z Bogodzierżcą bawią się we władców marionetek. Wątła to jednak władza, zdobyta chwiejnym zaklęciem. Podzielona drużyna obiera dwie zupełnie inne drogi do celu. Całkiem jakby zapomnieli, że warunkiem powrotu do domu jest jednomyślność.

czytaj dalejNato
11 lipca 2022 - 19:24

Ekhö. Lustrzany świat 9 – Gdy Pershuanom robi się łyso nikomu nie jest do śmiechu

Włochate Pershuany panicznie boją się utraty sierści. Tymczasem Lustrzany Świat właśnie nawiedza pozbawiająca owłosienia zaraza. W dodatku bardziej wrażliwi okazują się członkowie naturalistycznej frakcji politycznej. Może to zburzyć delikatny pokój między nimi, a bardziej humanitarnymi Zeugmatykami i ludźmi. Czy Fourmille Gratule nawiedzona przez ducha opowiadaczki rozwiąże zagadkę utraty sierści?

czytaj dalejNato
10 lipca 2022 - 10:23