Gadżety na farbę #12 Nalot! - ROJO - 1 kwietnia 2011

Gadżety na farbę #12 Nalot!

Witam Was serdecznie w dwunastym już odcinku cyklu „Gadżety na farbę”. Było wiele kręcących się luf, był support z powietrza, wyprowadziliśmy ciężkie gąsienice, ustawiliśmy wieżyczkę, boomheadshotowaliśmy Bazooką, ciepaliśmy granatami, podkładaliśmy miny, uruchomiliśmy Drona, napięliśmy Łuk, załadowaliśmy Granatnik, rozstawiliśmy CKM. Co dzisiaj Rojcio dla Was zmalował? Obiecałem Wam Moździerz, wiem. Znalazłem jednak coś bardziej interesującego. Coś, w posiadanie czegoś może wejść każdy. Banalna obsługa, natychmiastowy efekt. By zafarbować włosy nie będzie już potrzebny fryzjer, a stary, dobry NAAALOOOOOT!!! Zero litości, od przeżarcia farbą będą mdłości! Po raz pierwszy maksymalna ilość wichajstrów mroku!

Jak wspomniałem, obsługa jest prosta. Wyjmujemy krótkofalówkę, podajemy współrzędne, podziwiamy widowisko. Gadżet do kupienia za grosze bez recepty. Paintballowy nalot działa dwufazowo:

1. Seria z bocznych karabinów maszynowych

Dwa Markery z podkręconymi na maksa osiągami. 1000 FPS + tona HP i litry farby. Wszystko słitaśnie sprzężone i odpowiednio odpalone. 

2. Bomba główna

Ładunek przywodzący na myśl potężniejszą wersję granatu. Wielka kula po brzegi wypełniona farbą. Obita specjalnym materiałem, który wytrzyma lot i opór powietrza, jednak przy zetknięciu z twardą powierzchnią - pęknie malując wszystko wokół. Ostateczne rozwiązanie. 

Paintball Airstrike!

Nie ma kurna bata!

10/10 WICHAJSTRÓW MROKU!

+ ROJOrekoMENDAcja!

...musi być! Za tydzień powrót do normalności (jeśli kiedykolwiek było normalnie) i obiecany Moździerz. Moi kochani - to nie koniec chorej bani!

P.S. Jeśli podoba Ci się mój Blog, znalazłeś/-aś w nim coś dla siebie (jakiś stały cykl, konkretny dział, itp.) i posiadasz konto na Facebook'u, "Polub go" po prawej stronie pod moim avatarem. Z góry Ci za to dziękuje. Doceniam i pozdrawiam. ROJO

Gadżety na farbę:

#6 Granat!

#7 Mina!

#8 Dron!

#9 Łuk!

#10 Granatnik!

#11 CKM!

ROJO
1 kwietnia 2011 - 09:10

Jak oceniasz dzisiejszy nalot bredni?

Yyyyy... 7,7 %

Eeeeee... 5,1 %

mmmh... 1,3 %

Uuuuu... 2,6 %

Hmmm... 3,8 %

Buhahahahahahaha 9 %

LOLROTLFWTFLOLROTFLWTF 51,3 %

Standardowo: 8/10 19,2 %