Wybieramy miss gier // Część piąta - RazielGP - 27 lutego 2012

Wybieramy miss gier // Część piąta

Idąc za ciosem, mam przyjemność zaprezentować Wam kolejną porcję gorących, wirtualnych kobiet.  Tym razem każda z wymienionych tu postaci wykazuje swój odmienny charakterek. Ponadto nie brakuje tu także dość intrygujących typów urody. Jednym słowem, jest w czym przebierać, do czego serdecznie zachęcam.

W piątej części zdecydowałem się na ukazanie: Bayonetta, Farah, Miranda Lawson, Nina Williams, Pamela Isley - Poison Ivy.

Bayonetta (Bayonetta)

Wiedźma Bayonetta jest intrygującej urody kobietą z ogromnym wachlarzem umiejętności. Zmaga się z siłami Niebios, używając fikuśnych ciosów lub powala ich precyzyjnymi strzałami z broni palnej. Trzeba przyznać, że jest dość unikatowa i z całą pewnością, jedyna w swoim rodzaju.

Farah (Prince of Persia: The Sands of Time, The Two Thrones)

Farah z początku okazuje się niedostępną, grającą według własnych zasad uroczą niewiastą. Przechodzi przemianę wewnętrzną, zamieniając się z młodej, dość delikatnej dziewczyny w dojrzałą, pewną siebie kobietę. Okazjonalnie pomaga naszemu Księciu w pokonaniu złowrogiego Wezyra, ale nie szczędzi mu przy tym słów krytyki ze swojej strony.

Miranda Lawson (Mass Effect 2)

Sztucznie wyhodowana Miranda okazuje sie nie lada lasencją, a to wszystko za sprawą świetnej figury oraz użyczonej przez polskiego pochodzenia, amerykańską aktorkę - Yvonne Strahovski. Bywa uszczypliwa oraz zazdrosna. Świetnie posługuje się bronia palną i potrafi dopiec każdemu, kto wyprowadzi ja z równowagi. W moim przypadku została nową dziewczyną Sheparda.

Nina Williams (seria Tekken)

Nina od zawsze była twardą sztuką. Nie warto z nią zadzierać, ponieważ jest w świetna w walce wręcz. Nie okazuje uczuć, jest bezwzględna i zaskakująco seksowna.

Pamela Isley - Poison Ivy (Batman: Arkham series)

Prawdopodobnie wszystkie kobiety w Batmanie posiadają swoje alter ego. Poison Ivy nie jest w tym wypadku wyjątkiem. Poza tym jest bardzo niebezpieczna oraz nieprzewidywalna. Ceni życie roślin wyżej od życia ludzkiego i bez mrugnięcia okiem zabije każdego, kto nadepnie jej i wszystkim żyjącym w koegzystencji ze światem roślinom na odcisk.

Powyżej scharakteryzowałem Wam piątą seksowną piątkę, dlatego kończąc tę część chciałbym zaprosić Was do czynnego udziału w ankiecie jak i do podzielenia się swoim zdaniem w komentarzach.

RazielGP
27 lutego 2012 - 21:07

Głosuję w 5 części na:

Bayonetta 7,6 %

Farah 20,4 %

Miranda Lawson 53,7 %

Nina Williams 6,6 %

Poison Ivy 11,8 %